Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 Plakat konkursowy 1

 

Uprzejmie informuję, że Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało kolejną edycję ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej na rzecz poprawy bezpieczeństwa pn. ,,Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” w ramach programu ,,Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.

Czytaj więcej...

Od poniedziałku 18 stycznia 2021 klasy I-III wracają do szkoły według dotychczasowego planu lekcji. Dowozy i odwozy są też sprzed zdalnego nauczania.

 

Dyrektor szkoły

Piotr Filipowicz

MALI POWSTAŃCY NA 102 – nie zapominamy o naszych bohaterach!
inicjatywa Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Bronikowie

Powstanie Wielkopolskie wybuchło już 102 lata temu – wtedy, w 1918, Polska odzyskała niepodległość. Powrócił język polski, polskie gazety, szkoły i polskie wojsko. W Wielkopolsce powstańcy odnieśli zwycięstwo – uwolnili od zaborcy najpierw Poznań, później inne miasta naszego regionu i dalej poszli wyzwalać Pomorze. Wróg nazywał ich „rogatymi diabłami”, od charakterystycznych wysokich czapek – wielkopolskich rogatywek – tak się ich bał!

Czytaj więcej...

132415962 2885193978379761 6851979741062740171 o

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej realizuje w grudniu kampanię społeczną pod hasłem „By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać”. Celem kampanii realizowanej w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014–2020 jest podniesienie świadomości społeczeństwa i uwrażliwienie go na zjawisko przemocy w rodzinie, szczególnie w okresie epidemii wywołanej przez COVID-19 oraz dotarcie do szerokiego grona polskiego społeczeństwa, jak również wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zagrożonych lub dotkniętych przemocą w rodzinie.

Czytaj więcej...


Zachęcam Was do obejrzenia krótkiego filmiku COVID-19, Fundacji ADAMED, który powstał pod honorowym patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego.


Film ma na celu pomóc Wam zrozumieć obecną sytuację oraz przybliżyć Wam zasady zachowania, mające zapobiec rozprzestrzenianiu SARS-CoV-2.


Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=DMlaEhXKY1Q&feature=youtu.be

 

Pozdrawiam
Karolina Frąk – pedagog szkolny

akcja podzikowania 1

 

FOTO

Wizyta Mikołaja w  naszym przedszkolu

 

  • image001
  • image002
  • image003

pod