Vinaora Nivo Slider

IMG 1725

 

Tradycją stało się, że w Tłusty Czwartek w Bronikowie odbywa się Święto Seniora. W tym roku uroczystość przypadła 23 lutego, na którą licznie przybyli mieszkańcy okolicznych wiosek oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

IMG 1920

 

Dnia 23 lutego przedszkolaki z grupy pani Lucyny i pani Joli brały udział w baliku karnawałowym.

Czytaj więcej...

 

DSC 0145

 

W grupie pani Lucyny przedszkolaki ćwiczą kreatywność w czasie twórczych zabaw w czasie zajęć. 

Czytaj więcej...

IMG 1876

 

W dniu 21 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas II i III szkoły podstawowej uczestniczyli w spektaklu kukiełkowym pt. „Czerwony Kapturek”.

Czytaj więcej...

Dnia 22 lutego uczniowie klas II i III gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie.

Czytaj więcej...

 

DSC 0275

 

18 lutego odbył się XIII Dziecięcy Festyn Rekreacyjny, którego organizatorem był OKFIR w Śmiglu. Impreza przeznaczona była dla dzieci z klas I - III z Gminy Śmigiel.

Czytaj więcej...

Nowy plan lekcji obowiązujący od 13.02.2017 jest dostępny w zakładce PLAN LEKCJI. Od poniedziałku będzie udostepniony również w dzienniku elektronicznym. 

 

DSC08386

 

Dnia 26 stycznia 2017 dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były także wspólne tańce i poczęstunek. Nad całością czuwały pani Lucyna Stanek, pani Jolanta Szymlet oraz pani Weronika Jankowiak.

Czytaj więcej...

Dnia 24 stycznia 2017r. uczniowie klasy II gimnazjum z naszej szkoły wraz z pedagogiem szkolnym p. Karoliną Frąk udali się do Urzędu Miejskiego Śmigla na uroczyste podsumowanie konkursu profilaktycznego  pt.  „Zareaguj - nie bądź obojętny na przemoc wobec osób starszych.” Konkurs organizowany był przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu.

Czytaj więcej...

W szkole podstawowej w klasie II i III od miesiąca października trwa akcja „Rodzice czytają dzieciom”.

Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, budzenie zaciekawienia książką, zachęcenie rodziców i dorosłych do głośnego i systematycznego czytania dzieciom.

Czytaj więcej...