Vinaora Nivo Slider

          W dniu 22 września 2017r. do naszej szkoły przybyli niezwykli goście. Byli to policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Kościanie a wraz z nimi uwielbiana maskotka sierżant „Pyrek”. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy I i III szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. POR. STEFANA RYSMANNA W BRONIKOWIE

Dnia 4 września inaugurację roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęto Mszą świętą, którą odprawił ksiądz kanonik Józef Rydlewski. Następnie dzieci z oddziałów przedszkolnych pod opieką swoich rodziców oraz nauczyciele i uczniowie udali się do sali wiejskiej, gdzie odbyła się uroczysta akademia. Na początku głos zabrał pan dyrektor Piotr Filipowicz, który życzył wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły spokojnej pracy oraz sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Następnie uczniowie klasy IV zaprezentowali krótką część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem pani Emilii Ornoch.

Po zakończeniu akademii wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami klas.        

Emilia Ornoch

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - GALERIA

We wtorek, 05.09.2017 dowozy poranne będą w takim samym porządku jak w poniedziałek 04.09.2017

Czytaj więcej...

Proszę o przygotowanie i dostarczenie do szkoły w ciągu  1 tygodnia podpisanych  przyborów :

Czytaj więcej...

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

W SZKOLE PODSTAWOWEJ 

IM. POR. STEFANA RYSMANNA

W BRONIKOWIE

 

poniedziałek 04.09.2017

 

800 – msza święta w kościele parafialnym w Bronikowie

Czytaj więcej...

20170619 0959181

 

W dniu 20 czerwca 2017r. uczniowie oddziałów przedszkolnych oraz klas II – VI szkoły podstawowej uczestniczyli w apelu profilaktycznym, podczas którego zaprezentowana została prezentacja multimedialna pt. „Bezpieczne wakacje”.

Czytaj więcej...

 Wycieczka klasa 4 i 6   Toru maj 2017r 43

 

Uczniowie klasy czwartej i szóstej, wraz z wychowawczyniami, w maju bieżącego roku pojechali na wycieczkę do Torunia.

Czytaj więcej...

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający od wielu lat w Zespole Szkół w Bronikowie został uhonorowany medalem z okazji 25- lecia WOŚP dla wyróżniających się sztabów.

Czytaj więcej...

IMG 2658

 

W ramach Dnia Dziecka przedszkolacy wyjechali do Wioski do Krainy Zabawy"Bogilu" oraz do Straży Pożarnej do Kościana gdzie bardzo miło spędzili czas. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Dzieci były zmęczone, ale bardzo zadowolone, co widać na poniższych zdjęciach.

Czytaj więcej...