Mistrzostwa Gminy w Unihokeju

W piątek 9.02.2024 uczniowie naszej szkoły brali udział w mistrzostwach gminy w unihokeju. W zawodach startowały wszystkie szkoły z naszej gminy czyli po 5 drużyn dziewczyn i chłopców. Rywalizacja była bardzo wyrównana i zacięta. Wśród dziewczyn uczniowie naszej szkoły zajęli Continue reading

Podsumowanie akcji „Zbiórka karmy”

W dniach od 01.02. do 08.02.2024r. w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla podopiecznych ze schroniska w Koszanowie. 

Zebraliśmy bardzo dużo darów, za wszystkie bardzo serdecznie dziękujemy.

Karolina Frąk wraz z wolontariuszami

Podsumowanie konkursu pt. „Bezpieczne ferie zimowe”

Dnia 8 lutego 2024r. dokonano podsumowania konkursu profilaktycznego pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Celem konkursu było propagowanie bezpiecznych zachowań w trakcie ferii zimowych.

Komisja konkursowa wyróżniła sześć prac plastycznych. Dla zwycięzców zostały przygotowane nagrody. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali słodką niespodziankę.

Nagrody Continue reading

Warsztaty przyrodnicze

Dnia 31.01 klasy I-III oraz oddziały przedszkolne brały udział w warsztatach przyrodniczych podczas, których zapoznawali się że zwierzętami egzotycznymi występującymi na całym świecie. Dzieci miały możliwości dotknięcia niektórych gatunków zwierząt m.in. agawy brodatej, węża zbożowego, żółwia chińskiego, ślimaka afrykańskiego, gekona Continue reading

Na skróty

Plan lekcji


Dziennik elektroniczny


Biuletyn Informacji Publicznej