Vinaora Nivo Slider

20171018 124616

Wczesnym rankiem, dnia 18 października 2017r. wolontariusze z naszej szkoły po raz kolejny udali się z p. Karoliną Frąk i p. Wojciechem Ciesielskim do Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi koło Wolsztyna. Placówka prowadzona jest przez Siostry Opatrzności Bożej.

Czytaj więcej...

IMG 2900

                   To już prawie dwa miesiące od rozpoczęcia roku szkolnego. Czas w przedszkolu szybko mija. Byliśmy już na wycieczce w Dymaczewie Starym, uroczyście obchodziliśmy Dzień Chłopca, oraz braliśmy udział w akademii z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

DSC00733

W dniu 16 października 2017r. wolontariusze z naszej szkoły brali udział w warsztatach animacji, które przeprowadziła pani Natalia Kaźmierska.

Karolina Frąk

Wolontariusze na warsztatach animacji - GALERIA

DSC 0217

Dnia 13.10.2017r. w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji oraz Przewodnicząca Rady Rodziców.

Czytaj więcej...

           Dnia 29 września 2017 roku nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcja pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

DSC00436

Czytaj więcej...

          Dnia 2 października 2017r. w oddziałach przedszkolnych obchodzono Dzień Chłopca. Dziewczynki złożyły swoim kolegom najserdeczniejsze życzenia, zaśpiewały „Sto lat…” i wręczyły drobne upominki ufundowane przez rodziców.

Wychowawcy

Wycieczka do Art. Zagrody

Dnia 29 września 2017r. z okazji Dnia Chłopca dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy I pod opieką swoich pań i rodziców wybrały się na wycieczkę do Art. Zagrody -  Dymaczewo Stare . 

Czytaj więcej...

                  W sobotę 30. września w ramach Śmigielski Jesieni Turystycznej odbył się rajd rowerowy z metą w naszej szkole. Reprezentacja  z Bronikowa w liczbie 10. osób pod opieką p. Wojciech Wieczorka i p. Łukasza Filipowicza udała się najpierw na krótką wyprawę rowerowa po okolicy, by zakończyć rajd  przy naszej szkole. Na mecie na wszystkich czekał posiłek i wiele gier i zabawa. Pogoda dopisała i wszyscy zadowoleni wrócili do domów.
                                                                                                                               Wojciech Wieczorek

Rajd rowerowy - GALERIA

           Ruszyła kolejna edycja Szkolnej Ligii Piłkarskiej w naszej szkole. W tym roku zgłosiło się 41 uczniów którzy zostali rozlosowani do 6. drużyn. Rozgrywki rozpoczęły się od wspólnych zdjęć drużyn, a następnie przystąpiono do gry. Rozgrywki będą trwały przez cały rok szkolny i zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania.
                                                                                                                                 Wojciech Wieczorek

Szkolna Liga Piłkarska - GALERIA