Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Burmistrz Śmigla oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ogłaszają konkurs. Poniżej znajduje się regulamin. 

Regulamin konkursu plastycznego
„Jak spędzam czas wolny w pandemii”

§ 1

Postanowienia ogólne:

 1. Organizatorem konkursu plastycznego, zwanego dalej: Konkursem, jest Burmistrz Śmigla oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, adres: Urząd Miejski Śmigla z siedzibą w Śmiglu (64-030), przy pl. Wojska Polskiego 6.

 2. Konkurs będzie trwał od 10 lutego 2021 r. do 26 lutego 2021 r.

 3. Należy przedstawić własnoręcznie wykonaną pracę plastyczną na kartce w formacie A4 przedstawiającą wymarzony sposób na spędzenie czasu wolnego w pandemii.

 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do 11 marca 2021 r. na stronie www.smigiel.pl.

 5. W konkursie może wziąć udział każde dziecko z gminy Śmigiel, uczęszczające do klas I - III.

 6. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Czytaj więcej...

Od 22 lutego 2021 roku rozpocznie się rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie,więcej informacji w zakładce Rekrutacja.

Przed Wami niebawem ważna decyzja, decyzja dotycząca wyboru szkoły ponadpodstawowej. Niżej przedstawiam Wam ciekawe linki, które być może pomogą Wam podjąć decyzję co do wyboru zawodu i dalszej ścieżki kształcenia.

 

Linki do Detektywów na tropie zawodów.

DETEKTYWI NA TROPIE ZAWODÓW

 

Link do Celuj w zawody

CELUJ W ZAWODY

 

Link do Poradnika CWRKDiZ: Jak dobrze wybrać szkołę?

PORADNIK CWRKDiZ

 

Link do strony CWRKDiZ na YouTube

CWRKDiZ

 

Link do informatora szkolnictwa ponadpodstawowego na rok szkolny 2020/2021

INFORMATOR

Bardzo zachęcam Was do zapoznania się z informacjami znajdującymi się w powyższych linkach.

 

Pozdrawiam

Karolina Frąk

pedagog szkolny

W przyszłym tygodniu odbędą się wywiadówki z wychowawcami na platformie Teams (rodzic dołącza do zebrania zaplanowanego w kalendarzu za pomocą konta dziecka).
Porządek zebrań:

Czytaj więcej...

DRODZY UCZNIOWIE

Przedstawiam Wam kolejne zawody w ramach programu "Detektywami na tropie zawodów", organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie

Dzisiaj przedstawiam Wam zawody: 

STOLARZ

ROLNIK


 

Pozdrawiam

Karolina Frąk

pedagog szkolny

Klasa I korzystała z uroków zimy.

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image010
 • image011
 • image012

 Plakat konkursowy 1

 

Uprzejmie informuję, że Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało kolejną edycję ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej na rzecz poprawy bezpieczeństwa pn. ,,Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” w ramach programu ,,Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.

Czytaj więcej...

Od poniedziałku 18 stycznia 2021 klasy I-III wracają do szkoły według dotychczasowego planu lekcji. Dowozy i odwozy są też sprzed zdalnego nauczania.

 

Dyrektor szkoły

Piotr Filipowicz

MALI POWSTAŃCY NA 102 – nie zapominamy o naszych bohaterach!
inicjatywa Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Bronikowie

Powstanie Wielkopolskie wybuchło już 102 lata temu – wtedy, w 1918, Polska odzyskała niepodległość. Powrócił język polski, polskie gazety, szkoły i polskie wojsko. W Wielkopolsce powstańcy odnieśli zwycięstwo – uwolnili od zaborcy najpierw Poznań, później inne miasta naszego regionu i dalej poszli wyzwalać Pomorze. Wróg nazywał ich „rogatymi diabłami”, od charakterystycznych wysokich czapek – wielkopolskich rogatywek – tak się ich bał!

Czytaj więcej...

132415962 2885193978379761 6851979741062740171 o