Vinaora Nivo Slider

W mroźne popołudnie 7 stycznia, młodzież należąca do "Szkolnego Klubu Odkrywców Historii" prowadzonego przez pana dyrektora Piotra Filipowicza posprzątała, zapaliła znicze i położyła wiązankę biało-czerwonych kwiatów na grobie Powstańca Wielkopolskiego Józefa Błaszczyka pochowanego na cmentarzu w Bronikowie... WIĘCEJ W ZAKŁADCE SZKOLNY KLUB WOLONTARIUSZA.

DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE!

W najbliższą niedzielę, tradycyjnie rusza nasz bronikowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już od soboty nasi wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek w Morownicy, Bronikowie i Machcinie. W najbliższą niedzielę 10.01.2016 o godzinie 1500 zapraszamy na nasz wielki finał do Sali Wiejskiej w Bronikowie.

Czytaj więcej...

IMG 0510

Dnia 22 grudnia 2015r. w ostatnim dniu nauki szkolnej przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne wszystkich uczniów, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz pracowników szkoły.

Czytaj więcej...

fPkKOTNt

 

Jak co roku, Zespół Szkół w Bronikowie przyłącza się do Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. 

 

ZAPRASZAMY!!!

10 stycznia 2016!

Sala Wiejska w Bronikowie

Godzina: 15:00

Czytaj więcej...

zency 

 

Serdecznie zapraszam na wspaniały koncert świąteczny Zespołu Pieśni i Tańca Żeńcy Wielkopolscy, który odbędzie się w Sali Wiejskiej w Bronikowie w najbliższą niedzielę, 20 grudnia. Początek o godzinie 1600. Wstęp wolny!

Czytaj więcej...

IMG 0480

 

Dnia 17 grudnia br. komisja w składzie p.Łukasz Filipowicz i p. Bernadeta Bojek ocenili prace plastyczne pt. „Mój przyjaciel miś” ogłoszonego w oddziale przedszkolnym z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Zadanie polegało na wykonaniu misia dowolna techniką.Prace miały wykonać chętne dzieci wspólnie z rodzicami.

Czytaj więcej...

WP 20151216 08 16 57 Pro

 

Dnia 16 grudnia 2015r. wolontariusze z naszej szkoły wraz z p. Wojciechem Ciesielskim i innymi wolontariuszami przeprowadzili na śmigielskim targowisku zbiórkę darów.

Czytaj więcej...

WP 20151216 09 42 10 Pro

 

Podczas Szkolnego Dnia Wolontariusza, który w naszej szkole miał miejsce 7 grudnia br. wolontariusze przeprowadzili zbiórkę żywności. Akcja ta w naszej szkole przeprowadzana jest już od wielu lat i cieszy się sporym zainteresowaniem.

Czytaj więcej...

WP 20151215 13 23 56 Pro

 

W grudniu 2015r. nasi wolontariusze przyłączyli się do akcji pt. „Kartka bożonarodzeniowa dla Konrada”. Akcja cieszyła się w szkole sporym zainteresowaniem. Wolontariusze zebrali bardzo wiele kartek, które następnie zostały spakowane i wysłane do chłopca.

Czytaj więcej...

WP 20151215 11 23 03 Pro

 

W dniu 15 grudnia 2015r. wolontariusze z klasy IIIg. udali się wraz z opiekunem Klubu p. Karoliną Frąk oraz dyrektorem szkoły p. Piotrem Filipowiczem do Zespołu Szkół w Starym Bojanowie na obchody Gminnego Dnia Wolontariusza.

Czytaj więcej...