Vinaora Nivo Slider

DSC03092

 

12 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Apel pn. "Polska odrodzona" przygotowali uczniowie klasy III gimnazjum pod okiem pani Aldony Świeczkiewicz i pana Łukasza Filipowicza.

Czytaj więcej...

W dniu 12 listopada 2015r. policjant z Wydział ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kościanie pan st.asp. Radosław Nowak przeprowadził pogadanki profilaktyczo – prewencyjne wśród uczniów klasy VI szkoły podstawowej oraz klas I – III gimnazjum.

Czytaj więcej...

W czwartek obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości w naszej szkole. W związku z tym, w tym dniu obowiązuje strój GALOWY!

Informacja dla Rodziców

dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I – III szkoły podstawowej

W trosce o prawidłowy rozwój mowy u naszych najmłodszych w dniu 18 listopada 2015r. o godzinie 17.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie z panią Katarzyną Strzelczyk - logopedą, surdopedagogiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kościanie nt. „Wspieranie rozwoju mowy dzieci przedszkolnych”.

Czytaj więcej...

W zakładce PLAN KONKURSÓW pojawił się regulamin konkursu dla szkoły podstawowej i gumnazjum "Stawiamy na bezpieczeństwo".

WP 20151029 11 55 05 Pro

 

Dobiegła końca akcja „Podaj mydło” organizowana przez Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”.

Czytaj więcej...

 

17 października grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w kolejnym już Rajdzie Różańcowym im. Jana Pawła II. 

Czytaj więcej...

Modzie ze szkoy w Bronikowie i Nietkowie w Wielkiej Wsi  ki 028

 

Dnia 15 października 2015r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w Zespole Szkół w Bronikowie, po raz kolejny wczesnym rankiem udali się wraz z p. Wojciechem Ciesielskim i p. Karoliną Frąk oraz grupą wolontariuszyz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie na czele z p. Katarzyną Zamorską i p. Katarzyną Janowicz do Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi koło Wolsztyna.

Czytaj więcej...

DSC01349

 

W sobotę 17.10.2015r uczniowie naszej szkoły mieli okazje oglądać z trybun mecz ekstraklasy piłkarskiej Lech Poznań - Ruch Chorzów.

Czytaj więcej...