Vinaora Nivo Slider

DSC00944

 

Dnia 8 czerwca 2015r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „BOOKWORMS” dla Gimnazjum. Konkurs został przygotowany przez p. Paulinę Jurgę, nauczycielkę języka angielskiego. Do konkursu zgłosiły się 4 szkoły z gminy Śmigiel: Gimnazjum w Czaczu, Gimnazjum w Starej Przysiece Drugiej, Gimnazjum w Śmiglu i Gimnazjum w Bronikowie.

Czytaj więcej...

DSC00921

 

Dnia 8 czerwca 2015r. odbyła się pogadanka profilaktyczna dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Pogadankę przeprowadził policjant z Posterunku Policji w Śmiglu st. sierż. Krystian Leśniczak.

Czytaj więcej...

11 czerwca odbędzie się zebranie z rodzicami. W związku z terminem czwartkowym, który pokrywa się z uroczystościami oktawy Bożego Ciała zebrania dla wszystkich klas rozpoczną się o godzinie 16.00.

 

Zebranie Rady Rodziców rozpocznie się o godzinie 19.30.

DSC00847

 

W piątek 5.06.2015 odbył się  w naszej szkole coroczny dzień sportu. Impreza miał charakter sportowo - rekreacyjny i była przeznaczona dla wszystkich uczniów naszej szkoły od klasy I Szkoły Podstawowej dla klasy III Gimnazjum.

Czytaj więcej...

20150606 125539

 

W sobotę 6.06.2015 w Śmiglu odbył się festyn sportowo - rekreacyjny Gminne Obchody Dnia Dziecka.

Czytaj więcej...

W najbliższy piątek nie zabieramy do szkoły książek i zeszytów, tylko strój sportowy, drugie śniadanie (butelkę napoju od Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka otrzyma każdy uczeń) i dobry humor!

Połączyliśmy w tym roku Święto Szkoły, Dzień Dziecka

i Święto Sportu Szkolnego.

Czytaj więcej...

           20150518 132753

 

Dnia 19 marca 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie „Kangur Matematyczny”. Z zadaniami i w Szkole Podstawowej zmagało się 15 uczniów, a w Gimnazjum piszących było dwoje uczniów.

Po dwóch miesiącach oczekiwań mamy wyniki.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych INGA
serdecznie prosi o poparcie inicjatywy. 

Więcej informacji TUTAJ!!!

8
 
21 kwietnia w Zespole Szkół w Bronikowie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III ze szkoły podstawowej o nagrodę Burmistrza Śmigla.
W konkursie brało udział 19 uczniów; 10 z klasy III i 9 z klasy II ze szkół z Bronikowa, ze Starego  Bojanowa, z Czacza oraz ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej.

Czytaj więcej...

SAM 4836

 

20 maja nasi Studenci, czyli klasa IV z panią Aldoną Świeczkiewicz pojechali na ostatni już wykład Kolorowego Uniwersytetu ( przed absolutorium ), który tym razem odbył się na terenie Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu.

Czytaj więcej...