Vinaora Nivo Slider

DSC02507

 

W piątek 2.10.2015 r wystartowała po raz kolejny Szkolna Liga Piłkarska. W tegorocznych rozgrywkach bierze udział 45 uczniów naszej szkoły, w tym 11 dziewczyn.

Czytaj więcej...

DSC02497

 

Dnia 2.10.2015 klasa trzecia gimnazjum wraz z w wychowawcą panem Wojciechem Wieczorkiem i panią Aldoną Świeczkiewicz pojechała do Leszna do redakcji tygodnika Panorama Leszczyńska, by przyjrzeć się  z bliska pracy dziennikarzy.

Czytaj więcej...

DSC00361 

 

W zeszły piatek, 25 września 2015r. reprezentacja gimnazjum w Bronikowie w składzie Paulina Frąckowiak kl. I, Igor Kowalka kl. II i Sebastian Nowak kl. III wzieła udział w Lidze Międzygimnazjalnej English? Deutsch? - żaden problem.

Czytaj więcej...

DSC 3922

W sobotę, 26 września 2015r. odbyły się VII Drużynowe Mistrzostwa Śmigla w bule pracowników jednostek i  zakładów budżetowych oraz instytucji kultury z terenu Gminy Śmigiel. 

Czytaj więcej...

Zachęcam do obejrzenia i fotografowania niezwykłego zjawiska astronomicznego jakim będzie połączenie pełni księżyca (tzw superpełnia), zaćmienia księżyca i efektu tzw. krwawego księzyca (przez pewien czas księżyc będzie miał barwę czerwoną, tak jak w biblijnej przepowiedni!).

Czytaj więcej...

W związku z pojawieniem się w naszej szkole pojedynczych przypadków wszawicy proszę rodziców o szczegółowe sprawdzanie włosów u dzieci i młodzieży! O zaobserwowanych przypadkach proszę niezwłocznie poinformować sekretariat szkoły tel. 65 180 964 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informuję, ze zapisy do Deli Parku (zgoda + pieniądze) trwają do piątku 25 września. Po tym czasie lista uczestników zostanie zamknięta!

Ogłaszam także konkurs na zdjęcia do slidera na stronę internetową szkoły!

Czytaj więcej...

Zamieszczam do pobrania ZGODĘ na wyjazd do Deli Parku. Przypominam, że data pierwszego wyjazdu została zmieniona i tak:

Czytaj więcej...

DSC02387

 

W dniu 17 września 2015r. odbyło się spotkanie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I - III szkoły podstawowej z policjantem asp. Radosławem Nowakiem z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Czytaj więcej...

Na stronie internetowej w zakładce DLA UCZNIÓW - zajęcia pozalekcyjne pojawiły się harmonogramy dodatkowych zajęć, a w zakładce ŚWIETLICA uaktualniono plan dowozu i odwozu uczniów, a także można tam pobrać kartę zapisu dziecka do świetlicy.