Vinaora Nivo Slider

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie "Uzależnia mnie tylko sport".  Jest to program finansowany z funduszy Unijnych, rodzice nic nie płacą, na każde zawody zostaną dowiezieni specjalnym autokarem, otrzymają wyżywienie, a jest też szansa na bardzo cenne nagrody! Jeśli lubicie spędzać aktywnie czas z dziećmi, to dla Was świetna propozycja spędzenia kilku wiosennych sobót "na sportowo"! Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

DSC 4471

 

W środę nasi gimnazjaliści zmagali się z egzaminami z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, a Kolorowi Studenci z klasy IV wzięli udział w VII wykładzie Kolorowego Uniwersytetu pt: Chemia Piórnika, który poprowadził dr Grzegorz Krzyśko.

Czytaj więcej...

W minioną sobotę odbyła się kolejna edycja Śmigielskiej Wiosny Turystycznej z metą  rajdu rowerowego w naszej szkole w Bronikowie.

Czytaj więcej...

Od wtorku 21 kwietnia do czwartku 23 kwietnia klasa III gimnazjum pisze egzaminy. Te dni są w naszej szkole DNIAMI WOLNYMI OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH, wobec tego LEKCJI NIE MA!!!

Zgodnie z planem wracamy do szkoły w najbliższy piątek, 24 kwietnia. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie na prezentację multimedialną "Razem przeciwko przemocy". 

 

Regulamin znajduje się TUTAJ

DSC 4455

W dniu 15 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbyły się obchody Szkolnego Dnia Profilaktyki. Tegoroczne święto przebiegało pod hasłem „Zdrowie kochamy, więc o nie dbamy”. Jak co roku, dzień ten w naszej szkole obchodziliśmy w miesiącu kwietniu, albowiem właśnie kwiecień jest miesiącem kultury zdrowotnej. Organizatorkami imprezy były p. Karolina Frąk, pedagog szkolny oraz z p. Jadwiga Kuśnierczak, nauczycielka biologii. 

Czytaj więcej...

DSC00065

 

13 kwietnia odbył się Konkurs Recytatorski poezji Ludwika Jerzego Kerna "Świat, w którym nie ma drzwi..." dla klas "0" - III. Dzieci przygotowały recytacjęwierszy poety. Komisja wyłoniła czworo zwyciezców:

Czytaj więcej...

DSC00039

 

Dnia 13 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pamięci Ofiar Katyńskich, a tym samym Dzień Patrona Szkoły ppor. Stefana Rysmanna. Klasy "0" - IV wzięły udział  w uroczystym apelu połączonym z prelekcją pana dyrektora Piotra Filipowicza.

Czytaj więcej...

Dnia 18 kwietnia br. odbędzie się msza święta w intencji dobrych wyników na teście gimnazjalnym oraz dobry wybór drogi życiowej.

Msza odbędzie się o godzinie 1600 w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Bronikowie.

                           Serdecznie zapraszamy

                       Klasa III gim. wraz z wychowawcą