Vinaora Nivo Slider

DRODZY RODZICE!!!

Przypominam, że zgodnie z naszym szkolnym kalendarzem w najbliższą środę 25 marca odbędą się tzw. "drzwi otwarte" dla rodziców. Nauczyciele i wychowawcy będą czekali na rodziców od godziny 17.30.

Czytaj więcej...

Częściowe zaćmienie Słońca 2015

Jutro w godzinach około 9:42 rozpocznie się częściowe zaćmienie Słońca, maksimum przypadnie na 10:50, a skończy się o 12:02. Tarcza Naszej gwiazdy zostanie przysłonięta przez Księżyc w około 70%.To jedno z najważniejszych wydarzeń astronomicznych 2015 roku dlatego też zachęcam wszystkich do wzięcia w nim udziału.

Pamiętając o naszych oczach!!!

Polecam linki:

http://naukatolubie.pl/jak-obserwowac-slonce/

http://eclipse.gsfc.nasa.gov/solar.html

https://www.facebook.com/wiezacisnienkoscian

http://www.urania.edu.pl/wiadomosci/jutro-zacmienie-slonca-widoczne-polsce.html

plakat koncert bartek

Warsztaty doskonalące umiejętności wychowawcze rodziców

  1. Organizator – Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu;
  2. 8 spotkań po 2 godziny, prowadzonych przez pracowników socjalnych;
  3. Spotkania będą organizowane w godzinach popołudniowych w centrum Kultury w Śmiglu;
  4. Spotkania będą realizowane w grupie od 12 – 18 osób, po otrzymaniu pisemnych deklaracji o systematycznym uczestnictwie;
  5. Zgłoszenia należy składać do końca kwietnia 2015 r., po ustaleniu czy zbierze się odpowiednio duża grupa Ośrodek przystąpi do realizacji projektu, będzie poszukiwał specjalistów kompetentnych do ich prowadzenia i ustali terminy zajęć.

Czytaj więcej...

I Dzień Wiosny będzie obchodzony w naszej szkole 23 marca od godziny 11:50.

 

Harmonogram poniżej:

 

HARMONOGRAM

Dyrektor Zespołu Szkół w Bronikowie informuje, że zapisy dzieci pięcioletnich do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/1016 odbędą się w dniach:

 

17 marca- godz. 11.00-14.00

( wtorek)

 

19 marca- godz. 13.00-16.00

(czwartek)

 

26 marca- godz. 13.00-16.00

(czwartek)

Rekolekcje szkolne odbędą się w dniach

16, 17, 18 marca 2015 r.

Poranne dowozy w poniedziałek będą później, pozostałe dni tak jak w zwykły dzień szkolny, uczniowie dojezdni pod opieką nauczycieli udają się do kościoła. Uczniowie z Bronikowa docierają bezpośrednio do kościoła (wtorek i środa) lub szkoły (poniedziałek). Odwozy codziennie spod szkoły!

Czytaj więcej...

13 lutego 2015 roku w szkołach, które zgłosiły chęć udziału w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego przeprowadzono eliminacje szkolne. Uczniowie musieli przeczytać dwa rozdziały książki Agathy Christie pt: "The Body in the Library" i rozwiązać test z wiedzy ogólnej z tych rozdziałów. 

Czytaj więcej...

DSC 4379

 

Dnia 6 marca 2015 roku, reprezentacja naszego Zespołu Szkół wyjechała na Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej. Szkołę Podstawową reprezentowali: Monika Dworczak kl. IV, Kacper Gołąbka kl. V i Jagoda Sobecka kl. VI. Natomiast w skład reprezentacji Gimnazjum weszli: Magdalena Samol i Paulina Szymańska z klasy II oraz Mateusz Sterna z klasy III.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszam na zdrowe spacery z kijkami w pięknych okolicznościach przyrody!!! Najbliższy wymarsz w poniedziałek 9 marca o godzinie 15.30 spod szkoły w Bronikowie.

Czytaj więcej...