Vinaora Nivo Slider

W zakładce Pedagog szkolny pojawiły się dwa poradniki. "Style uczenia się. Wskazówki dla uczniów" opracowany przez p. Karolinę Frąk, a drugi "Jak uczyć się języka obcego. Poradnik dla uczniów i rodziców" opracowany przez p. Paulinę Jurgę. Serdecznie zapraszamy do lektury. 

DSC09787

 

W dniu 25 marca 2015r. w naszej szkole gościła Fundacja „Grupa T”, której aktorzy dla uczniów ze szkoły podstawowej wystawili sztukę pt. „Strach ma wielkie oczy”.

Czytaj więcej...

DSC09767

 

Dnia 24 marca 2015r. w naszej szkole odbyła się pogadanka profilaktyczno – prewencyjna z policjantem z Zespołu Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kościanie asp. Radosław Nowak.

Czytaj więcej...

Zdrowie kochamy, więc o nie dbamy

Organizatorzy : Karolina Frąk, Jadwiga Kuśnierczak

Cel imprezy: Promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

Termin: 15 kwietnia 2015r.

 

HARMONOGRAM

 

DSC09745

 

Dnia 23 marca uczniowie naszej szkoły uczcili Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystość rozpoczęła się prelekcją pana dyrektora Piotra Filipowicza, który nawiązał do tradycji ludowych Morownicy z czasów Oskara Kolberga i Bogumiła Hoffa.

Czytaj więcej...

W dniu 23 marca 2015r. odbyły się warsztaty samopoznania, które przeprowadziła p. Ewa Dzikowsko–Julska z Mobilnego Centrum Informacji w Lesznie. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy III gimnazjum.

 

  • DSC09704
  • DSC09708
  • DSC09709

Dnia 19 marca klasa IV wraz z panią JadwigąKuśnierczak wzięła udział w szóstym wykładzie Kolorowego Uniwersytetu. Wydział miał miejsce na- Wydziale Anglistyki UAM, a temat brzmiał: "JAK MÓWIĄ PO ANGIELSKU MALI (AFRO)AMERYKANIE?". Wykład poprowadził dr Radosław Dylewski.

  • DSC09696
  • DSC09699
  • DSC09701

W dniach 16-18 marca w naszej szkole odbyły się Rekolekcje Wielkopostne. Pierwszy dzień rozpoczął się modlitwą i śpiewaniem piosenek religijnych, przy akompaniamencie pana dyrektora Piotra Filipowicza i pana Łukasza Filipowicza.

Czytaj więcej...

Jutrzejsze Zebranie z Rodzicami zostaje odwołane. 

 

Piotr Filipowicz, 

Dyrektor Szkoły

DRODZY RODZICE!!!

Przypominam, że zgodnie z naszym szkolnym kalendarzem w najbliższą środę 25 marca odbędą się tzw. "drzwi otwarte" dla rodziców. Nauczyciele i wychowawcy będą czekali na rodziców od godziny 17.30.

Czytaj więcej...