Vinaora Nivo Slider
11 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół w Bronikowie po raz 12 został utworzony Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to jeden z dwóch sztabów działających w Gminie Śmigiel.

Czytaj więcej...

O godz: 18:00 Światełkiem do Nieba zakończył się 23. Finał WOŚP w Bronikowie. Wolontariusze zebrali do puszek 2149,24 zł oraz 2,04 euro. Z licytacji udało się uzbierać 605,50zł co daje razem 2754,74zł (+ 2,04 euro). Jest to absolutny rekord :)

Czytaj więcej...

IMG 20150105 125114

DSC 4092

 

A na pewno nie jest straszna uczniom naszej szkoły, którzy korzystając z pierwszych noworocznych opadów śniegu, postanowili ulepić bałwany!!!

FOTO

DSC08552

 

Po raz kolejny już uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”. Wszystkie wykonane przez dzieci szopki zostały dostarczone do Starostwa Powiatowego w Kościanie, gdzie komisja wybrała te najpiękniejsze.

Czytaj więcej...

 

IMG 0233

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia naszą szkołę odwiedził "gwiazdor", który obdarował prezentami dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III. Zdjęcia w GALERII

 

 

 

Życzymy zdrowych i pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy każdemu przez całe życie,
a szczere i najpiękniejsze
Bożonarodzeniowe życzenia
spełniają się w każdym momencie.

 

Pan dyrektor Piotr Filipowicz

wraz z całym gronem pedagogicznym

i pracownikami Zespołu Szkół w Bronikowie

DSC08926

 

Tradycyjnie, jak co roku obchodzimy w naszej szkole Wigilię Bożego Narodzenia. Zanim rozpoczęliśmy uroczystość, pan dyrektor Piotr Filipowicz złożył wszystkim życzenia świąteczne, a następnie wręczył nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie".

 

Czytaj więcej...