Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Poniżej znajdziecie Państwo procedury bezpieczeństwa , z którymi należy się szczegółowo zapoznać przed posłaniem dziecka do szkoły. Pod procedurami znajdują się także dwa dokumenty do pobrania, które należy wypełnić. Dokumenty wraz z procedurami na stałe znajdą się w zakładce SZKOLNE PROCEDURY

 

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Czytaj więcej...

 

Informacja do pobrania poniżej:

 

Do pobrania

 

Drodzy rodzice!

 

Od 25 maja będzie można przysłać dziecko do oddziału przedszkolnego oraz klas I - III. Decyzja należy do rodziców. Będą to zajęcia opiekuńcze z elementami dydaktyki. Zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz GIS szkoła będzie zobowiązana przestrzegać surowych procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci. Szczegółowe procedury zostaną opublikowane na stronie szkoły w dniu jutrzejszym. Prześlę je również rodzicom poprzez komunikator idziennika.

Informuję, że nie zostanie uruchomiony autobus szkolny, tak więc za dowóz i odwóz dzieci będą odpowiedzialni rodzice.

Czytaj więcej...

Prace klasy 2.

 

kapliczki bronikowo

 

Kapliczki wykonane z darów natury znalezionych w ogródku lub na spacerze ( kamyki, kwiatki, krzewy ozdobne) oraz materiałów znajdujących się w domu.Było to zadanie dla chętnych.

 

Z.Adamczak

IMG 20200508 142054
 
Oto prace naszych przedszkolaków, którzy wzięli udział w plastycznym wyzwaniu.

Mieli przedstawić swojego ulubionego bohatera bajki lub książki.

Czytaj więcej...

fam

 

Co roku, 15 maja obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Rodzin.

Już dzisiaj chciałaby Was drodzy Rodzice oraz drodzy Uczniowie zaprosić  do wspólnego świętowania.

Chcę Was zachęcić i zaproponować Wam wspólną, rodzinną grę, zaczerpniętą z zasobów internetu, która poprawi niejednemu humor, sprawi radość i zadowolenie, zaciśnie więzi rodzinne.

Czytaj więcej...

 zawod

 

KONKURS „ZAWÓD MARZEŃ”

Zapraszam uczniów klas VI, VII i VIII do konkursu organizowanego przez CWRKDiZ w Lesznie pt. „ZAWÓD MARZEŃ. Opisz swój wybrany lub wymarzony zawód. Dlaczego właśnie ten, jakie według Ciebie stawia wymagania, a jakie daje korzyści”.

Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie!

Dziękujemy za udział w konkursie ekologicznym pt. „Jestem Superbohaterem – ratuję Ziemię”. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych umiejętności plastycznych.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Julia Poloszyk (przedszkole) „168 lajków”

II miejsce – Oliwia Janicka (klasa II) 157 „lajków”

III miejsce - Patrycja Ślebioda (klasa II) 90 „lajków”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!