Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu apeluje:

Reaguj na przemoc. Niech zamknięcie w domu nie zamyka furtki do szukania pomocy.

W mediach pojawia się wiele informacji alarmujących o wzrastającej przemocy domowej. Powodem negatywnych zdarzeń w rodzinach (kłótni, awantur, konfliktów, napięć emocjonalnych, które mogą prowadzić do przemocy), jest z pewnością szczególna sytuacja w jakiej się znajdujemy.

Czytaj więcej...

pracazdalna

 Witajcie wszyscy ;-)                        

13

 

Miesiąc kwiecień, jest miesiącem zdrowia. Zatem oprócz zdrowego i aktywnego stylu życia powinniśmy również pomyśleć o higienie, tym razem myślę tutaj o higienie cyfrowej.

Przesyłam Wam bardzo interesujący plakat, zaczerpnięty z materiałów Fundacji DBAM O MÓJ ZASIĘG, który mówi o tym, co możemy zrobić, aby zachować cyfrową higienę.

Czytaj więcej...

W dniu 23 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną  lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie.


Wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów  zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą podane do publicznej wiadomości w siedzibie placówki oraz na stronie internetowej www.bronikowo.pl  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r./Dz.U. z 2020 r.,poz.530/.

Czytaj więcej...

12 

 

Mamy kwiecień, a jak już wspominałam wcześniej kwiecień jest miesiącem zdrowia, dlatego dzisiaj chcę Was zachęcić do aktywnego stylu życia.

Czytaj więcej...

92688003 2921411507902108 4293247337691611136 n

 

Konkurs z okazji Światowego Dnia Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia.
Z tej okazji zapraszamy dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych z gminy Śmigiel do zabawy!

Czytaj więcej...

IMG 5646

 

Dobiegła akcja profilaktyczna pt. „Moje zdrowe i pyszne śniadanie”, która w naszej szkole przebiegała od 03 – 08. 04.2020r.

W akcję włączyli się uczniowie klasy I, II, III,V, VI i VII oraz przedszkolacy.

Bardzo dziękuję uczniom za zaangażowanie i aktywne włączenie się do akcji.

Czytaj więcej...

Archidiecezja poznańska przygotowała stronę internetową dotyczącą przezywania Świat Wielkanocnych w czasie pandemii. Wystarczy wejść na stronę Święta w domu i można dowiedzieć się, jak przygotować święconkę czy przeżyć Triduum Paschalne. Są też ciekawe materiały dla dzieci. 

 

Zofia Adamczak

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!

Miesiąc kwiecień jest miesiącem zdrowia, zatem WSZYSCY powinniśmy zwrócić większą uwagę na to jak żyjemy, jak się odżywiamy i jaki styl życia prowadzimy.

Dnia 3 kwietnia 2020r. ogłosiłam na stronie internetowej szkoły akcję profilaktyczną pt. „Moje zdrowe i pyszne śniadanie”, do której jeszcze raz Was serdecznie ZAPRASZAM.

Dzisiaj chciałabym Was zachęcić Drodzy Rodzice i Uczniowie do przejrzenia ciekawych i przydatnych filmików na temat zdrowego odżywiania. Szczególnie zachęcam do skorzystania z propozycji na kanale You Tube p. Agnieszki Piskały, specjalisty ds. żywienia.

Czytaj więcej...