Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

plakat koncert bartek

Warsztaty doskonalące umiejętności wychowawcze rodziców

  1. Organizator – Ośrodek Pomocy Społecznej w Śmiglu;
  2. 8 spotkań po 2 godziny, prowadzonych przez pracowników socjalnych;
  3. Spotkania będą organizowane w godzinach popołudniowych w centrum Kultury w Śmiglu;
  4. Spotkania będą realizowane w grupie od 12 – 18 osób, po otrzymaniu pisemnych deklaracji o systematycznym uczestnictwie;
  5. Zgłoszenia należy składać do końca kwietnia 2015 r., po ustaleniu czy zbierze się odpowiednio duża grupa Ośrodek przystąpi do realizacji projektu, będzie poszukiwał specjalistów kompetentnych do ich prowadzenia i ustali terminy zajęć.

Czytaj więcej...

I Dzień Wiosny będzie obchodzony w naszej szkole 23 marca od godziny 11:50.

 

Harmonogram poniżej:

 

HARMONOGRAM

Dyrektor Zespołu Szkół w Bronikowie informuje, że zapisy dzieci pięcioletnich do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/1016 odbędą się w dniach:

 

17 marca- godz. 11.00-14.00

( wtorek)

 

19 marca- godz. 13.00-16.00

(czwartek)

 

26 marca- godz. 13.00-16.00

(czwartek)

Rekolekcje szkolne odbędą się w dniach

16, 17, 18 marca 2015 r.

Poranne dowozy w poniedziałek będą później, pozostałe dni tak jak w zwykły dzień szkolny, uczniowie dojezdni pod opieką nauczycieli udają się do kościoła. Uczniowie z Bronikowa docierają bezpośrednio do kościoła (wtorek i środa) lub szkoły (poniedziałek). Odwozy codziennie spod szkoły!

Czytaj więcej...

13 lutego 2015 roku w szkołach, które zgłosiły chęć udziału w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego przeprowadzono eliminacje szkolne. Uczniowie musieli przeczytać dwa rozdziały książki Agathy Christie pt: "The Body in the Library" i rozwiązać test z wiedzy ogólnej z tych rozdziałów. 

Czytaj więcej...

DSC 4379

 

Dnia 6 marca 2015 roku, reprezentacja naszego Zespołu Szkół wyjechała na Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej. Szkołę Podstawową reprezentowali: Monika Dworczak kl. IV, Kacper Gołąbka kl. V i Jagoda Sobecka kl. VI. Natomiast w skład reprezentacji Gimnazjum weszli: Magdalena Samol i Paulina Szymańska z klasy II oraz Mateusz Sterna z klasy III.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszam na zdrowe spacery z kijkami w pięknych okolicznościach przyrody!!! Najbliższy wymarsz w poniedziałek 9 marca o godzinie 15.30 spod szkoły w Bronikowie.

Czytaj więcej...

Rekolekcje szkolne odbędą się 16, 17 i 18 marca. Szczegółowy harmonogram wkrótce. 

Drużyna dziewczyn z naszego gimnazjum uczestniczyła w miniony wtorek w mistrzostwach gimnazjum dziewczyn w siatkówkę. W mistrzostwach brało udział pięć szkół a rywalizacja odbywała się każdy z każdym. Po zaciętych bojach nasza drużyna musiała uznać wyższość rywalek i zajęła piąte miejsce. Dziękujemy naszej drużynie za walkę i zaangażowanie.

Wojciech Wieczorek

FOTO