Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

dzien seniora

Dnia 3 lutego 2015r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas gimnazjalnych z przedstawicielami Zespołu  Szkół im. Jana Kasprowicza w  Nietążkowie. Podczas spotkania została zaprezentowana oferta edukacyjna szkoły na rok szkolny 2015/2016.

 

Karolina Frąk

FOTO

W miniony wtorek w Przysiece Starej  odbyły się mistrzostwa gminy chłopców z gimnazjum w siatkówceW zawodach brały udział drużyny z Starego Bojanowa, Przysieki Starej, Czacza i  drużyna z Bronikowa.

Czytaj więcej...

We wtorek 27 stycznia 2015r. uczniowie IV klasy na godzinie wychowawczej prezentowali zawody swoich rodziców oraz zastanawiali się, dlaczego praca jest ważna w życiu człowieka. Na zajęcia przybył również jeden z rodziców, p. Paweł Szudra - który opowiedział dzieciom, jak wygląda praca dekarza-cieśli.

Czytaj więcej...

Drodzy rodzice!

Kończy się pierwsze półrocze roku szkolnego. W związku z tym zapraszam na wywiadówkę, która odbędzie się we wtorek, 27 stycznia. Program zebrania:...

Czytaj więcej...

Dnia 21 stycznia w sali wiejskiej w Bronikowie dzieci z oddziału przedszkolnego spotkały się z ich babciami i dziadkami, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka. Dzieci wystąpiły z programem artystycznym, który składał się z wierszy piosenek, inscenizacji o rodzinie oraz dwóch scenek dramowych.

Czytaj więcej...

W środę, 14 stycznia klasa IV wraz z wychowawczynią po raz czwarty brała udział w wykładzie Kolorowego Uniwersytetu.

Czytaj więcej...

11 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół w Bronikowie po raz 12 został utworzony Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to jeden z dwóch sztabów działających w Gminie Śmigiel.

Czytaj więcej...

O godz: 18:00 Światełkiem do Nieba zakończył się 23. Finał WOŚP w Bronikowie. Wolontariusze zebrali do puszek 2149,24 zł oraz 2,04 euro. Z licytacji udało się uzbierać 605,50zł co daje razem 2754,74zł (+ 2,04 euro). Jest to absolutny rekord :)

Czytaj więcej...