Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG 20150105 125114

DSC 4092

 

A na pewno nie jest straszna uczniom naszej szkoły, którzy korzystając z pierwszych noworocznych opadów śniegu, postanowili ulepić bałwany!!!

FOTO

DSC08552

 

Po raz kolejny już uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”. Wszystkie wykonane przez dzieci szopki zostały dostarczone do Starostwa Powiatowego w Kościanie, gdzie komisja wybrała te najpiękniejsze.

Czytaj więcej...

 

IMG 0233

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia naszą szkołę odwiedził "gwiazdor", który obdarował prezentami dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III. Zdjęcia w GALERII

 

 

 

Życzymy zdrowych i pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy każdemu przez całe życie,
a szczere i najpiękniejsze
Bożonarodzeniowe życzenia
spełniają się w każdym momencie.

 

Pan dyrektor Piotr Filipowicz

wraz z całym gronem pedagogicznym

i pracownikami Zespołu Szkół w Bronikowie

DSC08926

 

Tradycyjnie, jak co roku obchodzimy w naszej szkole Wigilię Bożego Narodzenia. Zanim rozpoczęliśmy uroczystość, pan dyrektor Piotr Filipowicz złożył wszystkim życzenia świąteczne, a następnie wręczył nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie".

 

Czytaj więcej...

DSC08608

 

Dnia 5 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajkowy Dzień Koloru.

 

FOTO

DSC08283

 

W dniach od  7 listopada do 18 grudnia 2014r. w ramach projektu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” w naszej szkole realizowany był program „Nastolatek w przestrzeni medialnej”.

Czytaj więcej...