Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Dzień 14.10.2015 r. to Święto Edukacji Narodowej. Od kilku lat w naszej szkole tego dnia odbywa się również pasowanie pierwszoklasistów szkoły podstawowej i gimnazjum. W związku z tym uczniowie przychodzą jutro ubrani na galowo. Zmieniają się też godziny dowozów i odwozów. Apel zaczynamy o godzinie 900, dlatego poranny dowóz będzie opóźniony o godzinę! Uczniowie dojeżdżający do szkoły autobusem przychodzą na przystanki dokładnie o godzinę później niż zwykle! Kolejność dowozów pozostaje bez zmian! Z kolei odwozy odbędą się w dwóch turach 1200 – Machcin, 1215 – pozostałe miejscowości

Czytaj więcej...

DSC 0512

 

Dnia 10 października, mimo bardzo niskiej temperatury, uczniowie klas od II do VI szkoły podstawowej ponownie udali się do Deli Parku koło Stęszewa. Wyjazd zorganizowała pani Paulina Jurga wraz z panią Lucyną Stanek i panią Karoliną Frąk.

Czytaj więcej...

PLAKAT BOOKWORMS

 

REGULAMIN

W iDzienniku przy pierwszym logowaniu od dnia 6 października 2015 roku wszyscy użytkownicy (rodzice, uczniowie, nauczyciele), będą musieli zmieniać hasło co 30 dni. Po ich upływie system sam będzie wymuszał zmianę tego hasła. Zmiana taka musi nastąpić zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw wewnętrznych z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych Na podstawie
art. 39a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 i Nr 153, poz. 1271 oraz z 2004 r. Nr 25, poz. 219 i Nr 33, poz. 285) hasło, które służy do uwierzytelniania użytkowników powinno być zmieniane nie rzadziej niż co 30 dni, a samo hasło powinno składać się z co najmniej 6 znaków.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy je kierować na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w czwartek (8 października 2015) od 7:15 do 8:00 w szkole.

DSC 0425

 

Dnia 3 października uczniowie klas od II do VI szkoły podstawowej udali się na warsztaty kulinarne do Deli Parku koło Stęszewa. Wyjazd zorganizowała pani Paulina Jurga wraz z panią Zofią Adamczak i panią Mileną Kucharczak-Skorupką.

Czytaj więcej...

DSC02507

 

W piątek 2.10.2015 r wystartowała po raz kolejny Szkolna Liga Piłkarska. W tegorocznych rozgrywkach bierze udział 45 uczniów naszej szkoły, w tym 11 dziewczyn.

Czytaj więcej...

DSC02497

 

Dnia 2.10.2015 klasa trzecia gimnazjum wraz z w wychowawcą panem Wojciechem Wieczorkiem i panią Aldoną Świeczkiewicz pojechała do Leszna do redakcji tygodnika Panorama Leszczyńska, by przyjrzeć się  z bliska pracy dziennikarzy.

Czytaj więcej...

DSC00361 

 

W zeszły piatek, 25 września 2015r. reprezentacja gimnazjum w Bronikowie w składzie Paulina Frąckowiak kl. I, Igor Kowalka kl. II i Sebastian Nowak kl. III wzieła udział w Lidze Międzygimnazjalnej English? Deutsch? - żaden problem.

Czytaj więcej...

DSC 3922

W sobotę, 26 września 2015r. odbyły się VII Drużynowe Mistrzostwa Śmigla w bule pracowników jednostek i  zakładów budżetowych oraz instytucji kultury z terenu Gminy Śmigiel. 

Czytaj więcej...

Zachęcam do obejrzenia i fotografowania niezwykłego zjawiska astronomicznego jakim będzie połączenie pełni księżyca (tzw superpełnia), zaćmienia księżyca i efektu tzw. krwawego księzyca (przez pewien czas księżyc będzie miał barwę czerwoną, tak jak w biblijnej przepowiedni!).

Czytaj więcej...