Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W związku z pojawieniem się w naszej szkole pojedynczych przypadków wszawicy proszę rodziców o szczegółowe sprawdzanie włosów u dzieci i młodzieży! O zaobserwowanych przypadkach proszę niezwłocznie poinformować sekretariat szkoły tel. 65 180 964 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informuję, ze zapisy do Deli Parku (zgoda + pieniądze) trwają do piątku 25 września. Po tym czasie lista uczestników zostanie zamknięta!

Ogłaszam także konkurs na zdjęcia do slidera na stronę internetową szkoły!

Czytaj więcej...

Zamieszczam do pobrania ZGODĘ na wyjazd do Deli Parku. Przypominam, że data pierwszego wyjazdu została zmieniona i tak:

Czytaj więcej...

DSC02387

 

W dniu 17 września 2015r. odbyło się spotkanie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I - III szkoły podstawowej z policjantem asp. Radosławem Nowakiem z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Czytaj więcej...

Na stronie internetowej w zakładce DLA UCZNIÓW - zajęcia pozalekcyjne pojawiły się harmonogramy dodatkowych zajęć, a w zakładce ŚWIETLICA uaktualniono plan dowozu i odwozu uczniów, a także można tam pobrać kartę zapisu dziecka do świetlicy.

 

DSC 0303

 

13 września 2015r. w Morownicy, Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Bronikowie zorganizowała Festyn Rodzinny. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14:00 a zakończyła po godzinie 18. Na uczestników festynu czekało mnóstwo atrakcji, m.in: wyścigi w workach na czas, konkurs rzutów do kosza, konkurs rzutów ringiem,

Czytaj więcej...

Przesłuchanie do szkolnego zespołu muzycznego odbędą się 30 września 2015r. na 6 godzinie lekcyjnej w świetlicy szkolnej.

Zapraszam chętnych do grania i śpiewania z klas II-V szkoły podstawowej.

Próby będą odbywały się raz w miesiącu w środy na 6 i 7 lekcji.

 

Paulina Jurga

We wrześniu i październiku organizowany jest wyjazd do Deli Parku w Stęszewie. Wyjazd obejmuje dwugodzinne warsztaty, zwiedzanie Deli Parku oraz zabawę na ogromnym placu zabaw. Przejazd jest DARMOWY!!! Opłata obejmuje tylko cenę za warsztaty i wstęp do DELI Parku.

Czytaj więcej...

plakat

11953576 1634584373458200 2506534563259497003 o