Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

20150606 125539

 

W sobotę 6.06.2015 w Śmiglu odbył się festyn sportowo - rekreacyjny Gminne Obchody Dnia Dziecka.

Czytaj więcej...

W najbliższy piątek nie zabieramy do szkoły książek i zeszytów, tylko strój sportowy, drugie śniadanie (butelkę napoju od Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka otrzyma każdy uczeń) i dobry humor!

Połączyliśmy w tym roku Święto Szkoły, Dzień Dziecka

i Święto Sportu Szkolnego.

Czytaj więcej...

           20150518 132753

 

Dnia 19 marca 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie „Kangur Matematyczny”. Z zadaniami i w Szkole Podstawowej zmagało się 15 uczniów, a w Gimnazjum piszących było dwoje uczniów.

Po dwóch miesiącach oczekiwań mamy wyniki.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych INGA
serdecznie prosi o poparcie inicjatywy. 

Więcej informacji TUTAJ!!!

8
 
21 kwietnia w Zespole Szkół w Bronikowie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III ze szkoły podstawowej o nagrodę Burmistrza Śmigla.
W konkursie brało udział 19 uczniów; 10 z klasy III i 9 z klasy II ze szkół z Bronikowa, ze Starego  Bojanowa, z Czacza oraz ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej.

Czytaj więcej...

SAM 4836

 

20 maja nasi Studenci, czyli klasa IV z panią Aldoną Świeczkiewicz pojechali na ostatni już wykład Kolorowego Uniwersytetu ( przed absolutorium ), który tym razem odbył się na terenie Ogrodu Botanicznego UAM w Poznaniu.

Czytaj więcej...

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!!!

W najbliższą sobotę, 23 maja odbędzie się w naszej szkole  Piknik Naukowy na który zapraszamy dziadków, rodziców, nauczycieli, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych, również spoza terenu obwodu naszej szkoły!

Czytaj więcej...

29 kwietnia odbył się szkolny etap ogólnopolskiego konkursu Czas na superohatera , którego organizatorem jest wydawnictwo PEARSON. Jury w składzie: p. J. Szymlet, p. E. Ornoch, p. L. Stanek, p. E. Stankowiak, p. Ł. Filipowicz oraz p. P. Jurga, wybrało cztery zwycięzkie prace:

Czytaj więcej...

I POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

 

20150427 133621

 

           Dnia 27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Kościanie odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich gimnazjum „Matematyka w zastosowaniach”.

Czytaj więcej...

XII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

 

20150424 132820

 

           Dnia 24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Starym Bojanowie odbył się XII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Błaszkowski, Ilona Cyka i Paulina Frąckowiak.

Czytaj więcej...