Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DSC00065

 

13 kwietnia odbył się Konkurs Recytatorski poezji Ludwika Jerzego Kerna "Świat, w którym nie ma drzwi..." dla klas "0" - III. Dzieci przygotowały recytacjęwierszy poety. Komisja wyłoniła czworo zwyciezców:

Czytaj więcej...

DSC00039

 

Dnia 13 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pamięci Ofiar Katyńskich, a tym samym Dzień Patrona Szkoły ppor. Stefana Rysmanna. Klasy "0" - IV wzięły udział  w uroczystym apelu połączonym z prelekcją pana dyrektora Piotra Filipowicza.

Czytaj więcej...

Dnia 18 kwietnia br. odbędzie się msza święta w intencji dobrych wyników na teście gimnazjalnym oraz dobry wybór drogi życiowej.

Msza odbędzie się o godzinie 1600 w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Bronikowie.

                           Serdecznie zapraszamy

                       Klasa III gim. wraz z wychowawcą

Zapraszam do udziału w konkursie CZAS NA SUPERBOHATERA uczniów oddziału przedszkolnego i klas I-III szkoły podstawowej. Szczegóły TUTAJ!!!

UWAGA!!!

W najbliższy poniedziałek, 13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Mija właśnie 75 lat od tej niewyobrażalnej zbrodni, która kulami sowieckich oprawców wyeliminowała z naszego narodu ponad dwadzieścia tysięcy wybitnych Polaków. Jednym z nich był nasz wspaniały patron, ppor Stefan Rysmann. Dzień 13 kwietnia będzie od tego roku Dniem Patrona Szkoły. W związku z tym zaplanowaliśmy uroczysty apel i wieczornicę poświęcone pamięci zbrodni katyńskiej i naszego Patrona.

Czytaj więcej...

DSC09890

 

Dnia 30 marca 2015 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III szkoły podstawowej brały udziały koncercie w ramach edukacji artystycznej. Muzycy z Poznania i Wrocławia przenieśli uczniów w świat afrykańskich dźwięków.

Czytaj więcej...

W środę 1 kwietnia klasa VI szkoły podstawowej pisze sprawdzian kompetencji. W związku z tym ten dzień w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (uczniowie pozostałych klas nie przychodzą do szkoły).

Czytaj więcej...

W zakładce Pedagog szkolny pojawiły się dwa poradniki. "Style uczenia się. Wskazówki dla uczniów" opracowany przez p. Karolinę Frąk, a drugi "Jak uczyć się języka obcego. Poradnik dla uczniów i rodziców" opracowany przez p. Paulinę Jurgę. Serdecznie zapraszamy do lektury. 

DSC09787

 

W dniu 25 marca 2015r. w naszej szkole gościła Fundacja „Grupa T”, której aktorzy dla uczniów ze szkoły podstawowej wystawili sztukę pt. „Strach ma wielkie oczy”.

Czytaj więcej...

DSC09767

 

Dnia 24 marca 2015r. w naszej szkole odbyła się pogadanka profilaktyczno – prewencyjna z policjantem z Zespołu Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kościanie asp. Radosław Nowak.

Czytaj więcej...