Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
Dyrektor Samorządowego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Bronikowie informuje, że dnia 02 września 2013 roku (poniedziałek) odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 900. Msza Święta w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Franciszka z Asyżu o godzinie 800.
 

Jakub Jankowski, uczeń klasy III szkoły podstawowej zajął siódme miejsce w mistrzostwach Polski w tenisie stołowym rozgrywanych w Tczewie koło Gdańska. Wcześniej Jakub zdobył brązowy medal w mistrzostwach Wielkopolski! Serdecznie gratulujemy Jakubowi i jego trenerce, pani Danucie Strzelczyk!!!

  

Ilona Walkowiak, uczennica klasy II gimnazjum zdobyła pierwsze miejsce w gminnym konkursie na najpiękniejszy koszyczek wielkanocny. Konkurs organizowany był w ramach Śmigielskiego Jarmarku Wielkanocnego. Wzięły w nim udział wszystkie szkoły z terenu gminy Śmigiel. Serdeczne gratulacje!!!

  

Adam Biberstajn, uczeń klasy V szkoły podstawowej zajął drugie miejsce w powiatowym konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. W bardzo silnej konkurencji praca Adama prezentowała się znakomicie! Serdeczne gratulacje!!!

 

Szkolny zespół rockowy „3po3” zrobił prawdziwą furorę swoim występem na festiwalu muzycznym „Spring Fest” w Śmiglu! Gratulujemy znakomitego występu!!!

 

 

BRONIKOWSKIE ŚWIĘTO SENIORA
 22 lutego 2013 r.

 

 Wszystkie drogie Prababcie, Babcie, wszystkich Pradziadków i Dziadków oraz seniorów, którzy nie mają wnuków w naszej szkole serdecznie zapraszamy na Bronikowskie Święto Seniora, które odbędzie się dnia 22 lutego w Sali Wiejskiej w Bronikowie.

 

PROGRAM

1000 – powitanie szanownych Seniorów oraz zaproszonych gości

1010 – występy artystyczne uczniów Zespołu Szkół w Bronikowie

1130 – wspólny śpiew tradycyjnych piosenek sprzed lat (gwarantujemy śpiewniki!)

Dla wszystkich obecnych będzie przygotowana kawa, herbata i pyszne ciasto!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Społeczność Zespołu Szkół w Bronikowie

 

 

ZAPRASZAMY NA CIEKAWE ZAJĘCIA W CZASIE FERII SZKOLNYCHZajęcia dla uczniów Samorządowego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Bronikowie
w okresie ferii zimowych 14.01.2013r. – 25.01.2013r.

Czytaj więcej...

 

21. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2013

 BRONIKOWO– SALA WIEJSKA
13 stycznia 2013
GODZINA 15:00 - 18:00

W programie:

  • Zespół rockowy „3po3,”
  • Zespół „Akces,”
  • Zespół taneczny,
  •   Pan Piotr Filipowicz - muzyka autorska,
  • występy muzyczne uczniów
    oraz licytacja gadżetów
    i „światełko do nieba”

 

 

Informacje dla rodziców.

Dzień 2 listopada 2012 roku, zgodnie z uchwałą Rady Pedagogicznej, będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, a co za tym idzie dniem wolnym dla uczniów. W razie braku możliwości zapewnienia dzieciom opieki w domu, opieka będzie zapewniona w szkole.
Od godziny 8:00 do 12:00 dyżurować będą nauczyciele. Nie ma potrzeby wcześniejszego zgłaszania obecności dziecka! Dowóz i odbiór dziecka we własnym zakresie (nie będzie kursował szkolny autobus).
Dnia 12 listopada 2012 roku odbędzie się zebranie z rodzicami. O godzinie 16:00 zebranie Rady Rodziców, o 17:00 rodziców uczniów klas „0” – III, o 17:30 rodziców uczniów pozostałych klas.
Dnia 12 listopada odbędzie się w szkole uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Tego dnia uczniowie przychodzą do szkoły w strojach galowych.
Prosimy o sprawdzenie, czy uczniowie mają buty na przebranie w szkole. Od początku roku szkolnego wielu uczniów nie przebiera butów, tłumacząc, że ich po prostu nie ma. Ze względów higienicznych każdy uczeń w naszej szkole obowiązkowo musi zmieniać obuwie pod rygorem otrzymania ujemnych punktów z zachowania.
Powoli przygotowujemy się do urządzania w naszej szkole izby muzealnej. Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie nam lub wypożyczenie ciekawych eksponatów związanych z miejscowościami należącymi do naszego obwodu szkolnego oraz ze Śmiglem. Szczególnie liczymy na przedwojenne zdjęcia, pocztówki, mapy, dokumenty, stare monety, medale, odznaczenia itp. Wszystkie przekazane przedmioty zostaną skatalogowane, a część z nich, z odpowiednim opisem, trafi na stałą wystawę muzealną.
Przypominamy o szkolnym klubie nordicwalking – poniedziałki o godzinie 16:00!


Otwieramy szkolny klub NordicWalking !


Zapraszam pracowników naszej szkoły, rodziców i dziadków do wspólnego przemierzania naszych pięknych okolic z kijkami! Wyruszamy w każdy poniedziałek o godzinie 1600. Zbiórka przed szkołą w Bronikowie. Zajęcia rozpoczynamy profesjonalną rozgrzewką, więc proszę się nie spóźniać. Każdy uczestnik otrzymuje szczegółową mapkę okolic, trasy przygotowuje i grupę prowadzi dyrektor szkoły. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do zdrowego spędzenia poniedziałkowego popołudnia! W razie opadów deszczu wyprawa jest odwoływana.

                                                                                            

PF