Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Święto Patrona Szkoły

 

Przed rokiem przeżywaliśmy wielką uroczystość nadania imienia szkole i wręczenia sztandaru. Już za kilka dni, 8 czerwca po raz pierwszy w historii naszej szkoły odbędzie się Święto Patrona Szkoły.

Czytaj więcej...

UWAGA!!!

W najbliższą sobotę, 2 czerwca zapraszamy do wspólnego sprzątania naszego szkolnego parku! Mile widziani będą uczniowie, rodzice, dziadkowie i wszyscy chcący nam pomóc! Prosimy zabrać ze sobą narzędzia ogrodnicze, przede wszystkim grabie i łopaty. Przydadzą się też taczki. Początek prac zaplanowaliśmy na godzinę 900. Zakończymy wspólnym ogniskiem z kiełbaskami o godzinie 1200.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

          Przepraszamy za ponad miesięczny brak aktualizacji na naszej stronie internetowej.  Postaramy się to nadrobić i regularnie umieszczać aktualne informacje, galerie i artykuły. W trosce o język ojczysty, prosimy informować nas o znalezionych w publikowanych tekstach błędach językowych wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Będziemy też wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie, które pomogą  nam w doskonaleniu naszego internetowego okna na świat.

 

dyrektor szkoły

mgr Piotr Filipowicz

 

 

 

 

WINTER FESTW ramach projektu MEN pt: "Szkoła z pasją" organizowany jest WINTER FEST - cykl koncertów muzyki rockowej, gdzie swe umiejętności zaprezentują zespoły szkolne oraz lokalni artyści.

Startujemy o godzinie 17:00 w następujące dni:

          30 stycznia 2012 - BRONIKOWO- świetlica szkolna

          1 lutego 2012 - ŚMIGIEL - aula Gimnazjum

Wystąpią:

          • zespół z Gimnazjum w Śmiglu

          • zespół 3PO3 z Bronikowa

          • Olaf Siejak z zespołem

          • Piotr Filipowicz

support: zespół 50% z Morownicy

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! WSTĘP WOLNY!!!

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO SENIORA NA LUDOWO!!! Tradycyjnie nasza szkoła organizuje święto dla wszystkich seniorów z naszego obwodu szkolnego. Zapraszamy dziadków, babcie ale również osoby samotne, które w naszej szkole nie maja swoich wnuków na niezapomniane spotkanie 31 stycznia o godzinie 1000 w programie m. in. występy artystyczne dzieci, kabarety, wspólne śpiewanie piosenek ludowych, pyszny poczęstunek z kawą i herbatą! Serdecznie zapraszamy!!!

 

 senior

UWAGA!!! Dnia 23 stycznia odbędzie się zebranie z rodzicami (wywiadówka semestralna)

          •  16.00 – zebranie Rady Rodziców

          •  17.00 – zebranie z rodzicami klas „0” – III

          •  17.30 – zebranie z rodzicami klas IV – VI i gimnazjum

 

 

Tradycyjnie w karnawale klasy IV – VI szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści prezentują autorskie interpretacje choreograficzne wybranych piosenek.

 

Czytaj więcej...

RADA RODZICÓW PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BRONIKOWIE SERDECZNIE ZAPRASZA NA BAL KARNAWAŁOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 11 LUTEGO OD GODZINY 19.00 DO 4.00 W SALI WIEJSKIEJ W BRONIKOWIE

Czytaj więcej...

          Uff! Ciężki dzień i kawałek nocy za sztabem i wolontariuszami WOŚP w Bronikowie. Wszyscy jednak jesteśmy zgodni – warto było! Zebraliśmy ogółem 2135,54 zł, w tym 512 zł w ramach licytacji i 1623,54 zł do puszek.

Czytaj więcej...