Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

konsultacje od 01.06.2020 1

wyniki

31 MAJA wiatowy Dzie bez Papierosa 2 DZIEŃ BEZ PAPIEROSA – KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I - III

W niedzielę 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Święto zostało zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia. Zwraca uwagę na zagrożenia związane z używaniem tytoniu. W naszej szkole realizujemy program edukacji antynikotynowej „Nie pal przy mnie, proszę!” , który jest adresowany dla uczniów klas I – III i ich rodziców.

Program ten jest kolejnym ważnym elementem programu profilaktycznego realizowanego w naszej szkole w ciągu całego roku. Stanowi on niejako dopełnienie Dnia Profilaktyki, obchodzonego w naszej szkole w dniu 21 marca.      

Czytaj więcej...

Trzecioklasiści stworzyli piękne opowiadania, którymi zechcieli podzielić się z innymi. Miłego czytania :) 

 

  • Gdzie-koty-chodz-noc-natalia
  • Jak-poznaam-Spajka-majka
  • Majwka-amelka
  • Wakacje-Filip

 

L.Stanek

Poniżej znajdziecie Państwo procedury bezpieczeństwa , z którymi należy się szczegółowo zapoznać przed posłaniem dziecka do szkoły. Pod procedurami znajdują się także dwa dokumenty do pobrania, które należy wypełnić. Dokumenty wraz z procedurami na stałe znajdą się w zakładce SZKOLNE PROCEDURY

 

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

Czytaj więcej...

 

Informacja do pobrania poniżej:

 

Do pobrania

 

Drodzy rodzice!

 

Od 25 maja będzie można przysłać dziecko do oddziału przedszkolnego oraz klas I - III. Decyzja należy do rodziców. Będą to zajęcia opiekuńcze z elementami dydaktyki. Zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz GIS szkoła będzie zobowiązana przestrzegać surowych procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci. Szczegółowe procedury zostaną opublikowane na stronie szkoły w dniu jutrzejszym. Prześlę je również rodzicom poprzez komunikator idziennika.

Informuję, że nie zostanie uruchomiony autobus szkolny, tak więc za dowóz i odwóz dzieci będą odpowiedzialni rodzice.

Czytaj więcej...