Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie

ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki.

Nabór

DOKUMENTY

26 lutego uczniowie klasy V tj. Nadia Janicka i Mariusz Szaferski wzięli udział

w VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym Języka Angielskiego "How do you spell it?".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V i VI szkoły podstawowej. Celem jest wyłonienie uczniów, którzy najlepiej opanowali znaczenie wyrazów i zdań oraz pisownię w języku angielskim, a także zachęcenie uczniów do poszerzania zasobu słownictwa, funkcji językowych i zwiększenie świadomości językowej.

9

W piątek 22 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stefana Rysmanna zakończyli projekt edukacyjny Wielkopolanin brzmi dumnie.

Czytaj więcej...

DSC02541

Dnia 20 lutego br. w bronikowskim przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Czytaj więcej...

IMG 5014

Dnia 22 lutego przedszkolacy bawili się na swoim balu przebierańców.

BALIK - GALERIA

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie , informuje, że od dnia 12 lutego 2019 roku do 28 lutego 2019 roku przeprowadzona zostanie rekrutacja do oddziałów przedszkolnych przy szkole oraz do klas I.

Wnioski oraz załączniki można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony szkoły.

załączniki;

-harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych Rekrutacja

- wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego /przedszkola WNIOSEK

-załączniki do wniosku:

oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata/ zał. nr 1/ OŚWIADCZENIE

oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka/ zał. nr 2/ OŚWIADCZENIE

oświadczenie rodziców o zatrudnieniu lub prowadzeniu działalności gospodarczej lub pobierania nauki w systemie dziennym/ zał. nr 3/ OŚWIADCZENIE

oświadczenie rodzica o ubieganiu się o przyjęcie rodzeństwa kandydata do tego samego przedszkola/zał. nr 4/ OŚWIADCZENIE

oświadczenie rodzica, że dziecko objęte jest obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym lub ma odroczony obowiązek szkolny/ zał. nr 5/ OŚWIADCZENIE

oświadczenie rodzica o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata do tego samego przedszkola / zał. nr 6/ OŚWIADCZENIE

IMG 20190206 164656

Dnia 6 lutego 2019r. uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i klasy III gimnazjum udali się wraz z p. Karoliną Frąk i p. Iwoną Kusior na lodowisko do Kościana.

Czytaj więcej...

IMG 20190128 113650

W dniu 28 stycznia 2019r. uczniowie klasy 8 uczestniczyli w warsztatach samopoznania, które zostały przeprowadzone przez panią Ewę Dzikowską – Julską, doradcę zawodowego z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Lesznie.

mgr Karolina Frąk

Warsztaty - GALERIA

W bieżącym roku szkolnym w przedszkolu odbyło się bardzo dużo wydarzeń różnego typu min: spotkanie z policjantem, z pielęgniarką szkolną, uroczyście obchodzony był Dzień Chłopca, dzieci przygotowywały zdrową żywność, piekły pierniki. Braliśmy udział w uroczystym apelu z okazji Święta Edukacji Narodowej, w próbnym alarmie przeciwpożarowym.

Czytaj więcej...