Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

koronawirus

 

 

20200303 211749

 

Dnia 3 marca br. w naszej szkole odbył się Jubileuszowy XX Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii" pod patronatem Burmistrza Śmigla. Uczniowie zmagali się z trudnościami ortograficznymi w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Łącznie o tytuł mistrza walczyło 30 uczniów ze szkół naszej gminy.

Czytaj więcej...

Dnia 26 lutego przedszkolaki wraz z wychowawczyniami udały się do MOK-u w Lesznie, żeby wziąć udział w musicalu  ''Przygody Wilka i Zająca".

Czytaj więcej...

1920x810

 

W piątek 28 lutego uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w projekcie upamiętniającym żołnierzy wyklętych. Na początku spotkania pan  dyrektor przypomniał dlaczego powinniśmy pamiętać o  żołnierzach wyklętych. 

Czytaj więcej...

W tym tygodniu nastapiło podsumowanie II etapu projektu ekologicznego: "Nie wyrzucaj - wykorzystaj!". Uczniowie klas I-VIII mieli za zadanie przygotować plakaty według nastepujących wytycznych:

Klasa I-III: W jaki sposób segregujemy śmieci?

Klasa V-VI: Powtórne wykorzystanie segregowanych śmieci (minimum 2 przykłady).

Klasa VII-VIII: Jak zmniejszyć zużycie wody w gospodarstwie domowym.

Czytaj więcej...

Igor Stankowiak, uczeń klasy III, brał udział w Powiatowym Konkursie pt: "W zaczarowanym świecie baśni Andersena" w Szkole Podstawowej nr 4 w Kościanie. Serdecznie gratulujemy!

 

  • 1
  • 2
  • 3

20200217 122614

 

W poniedziałek reprezentacje klas V i VI chłopców i dziewcząt uczestniczyły w mistrzostwach gminy w unihokeju.  Zawody rozgrywane były w Śmiglu i na starcie stanęły cztery drużyny chłopców i dziewcząt ze szkół  naszej gminy. Rozgrywki toczone były systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej...

Na stronie internetowej szkoły w zakładce plan zajęć pozalekcyjnych umieszczone są harmonogramy zajęć dodatkowych z języka angielskiego, matematyki i języka polskiego na II semestr roku szkolnego 2019/2020. Prosimy o zapoznanie się z nimi. 

 

Przypominam, że w najbliższym tygodniu zajęcia mają: 

Czytaj więcej...

20200212 114951

 

W środę 12. lutego chłopacy klas VII i VIII reprezentowali w Śmiglu naszą szkołę w mistrzostwach gminy młodzieży w unihokeju. W kategorii chłopców wystartowały cztery drużyn. Po zaciętej rywalizacji ostatecznie drużyna z Bronikowa zajęła III. miejsce. Gratulację dla uczestników.

Czytaj więcej...

20200211 170038

 

We wtorek 11. lutego reprezentacja naszej szkoły miała okazję obejrzenia na żywo mitingu lekkoatletycznego Orlen Cup w Łodzi.

Czytaj więcej...