Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 

WINTER FESTW ramach projektu MEN pt: "Szkoła z pasją" organizowany jest WINTER FEST - cykl koncertów muzyki rockowej, gdzie swe umiejętności zaprezentują zespoły szkolne oraz lokalni artyści.

Startujemy o godzinie 17:00 w następujące dni:

          30 stycznia 2012 - BRONIKOWO- świetlica szkolna

          1 lutego 2012 - ŚMIGIEL - aula Gimnazjum

Wystąpią:

          • zespół z Gimnazjum w Śmiglu

          • zespół 3PO3 z Bronikowa

          • Olaf Siejak z zespołem

          • Piotr Filipowicz

support: zespół 50% z Morownicy

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! WSTĘP WOLNY!!!

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO SENIORA NA LUDOWO!!! Tradycyjnie nasza szkoła organizuje święto dla wszystkich seniorów z naszego obwodu szkolnego. Zapraszamy dziadków, babcie ale również osoby samotne, które w naszej szkole nie maja swoich wnuków na niezapomniane spotkanie 31 stycznia o godzinie 1000 w programie m. in. występy artystyczne dzieci, kabarety, wspólne śpiewanie piosenek ludowych, pyszny poczęstunek z kawą i herbatą! Serdecznie zapraszamy!!!

 

 senior

UWAGA!!! Dnia 23 stycznia odbędzie się zebranie z rodzicami (wywiadówka semestralna)

          •  16.00 – zebranie Rady Rodziców

          •  17.00 – zebranie z rodzicami klas „0” – III

          •  17.30 – zebranie z rodzicami klas IV – VI i gimnazjum

 

 

Tradycyjnie w karnawale klasy IV – VI szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści prezentują autorskie interpretacje choreograficzne wybranych piosenek.

 

Czytaj więcej...

RADA RODZICÓW PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BRONIKOWIE SERDECZNIE ZAPRASZA NA BAL KARNAWAŁOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 11 LUTEGO OD GODZINY 19.00 DO 4.00 W SALI WIEJSKIEJ W BRONIKOWIE

Czytaj więcej...

          Uff! Ciężki dzień i kawałek nocy za sztabem i wolontariuszami WOŚP w Bronikowie. Wszyscy jednak jesteśmy zgodni – warto było! Zebraliśmy ogółem 2135,54 zł, w tym 512 zł w ramach licytacji i 1623,54 zł do puszek.

Czytaj więcej...

W najbliższą niedzielę po raz dwudziesty gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Tradycyjnie w naszej szkole powstał niezależny, profesjonalnie przygotowany sztab. Nasi wolontariusze WOŚP będą działać już od rana, a kulminacją będzie koncert połączony z licytacją wielu cennych przedmiotów ofiarowanych na Orkiestrę, w tym oryginalne pamiątki od Jurka Owsiaka! !! W koncercie wystąpią:

  • Szkolny zespół rockowy „3po3” z ostrym repertuarem
  • Nie mniej ostro przygra kolejny zespół „50%”założony przez naszych uczniów z Morownicy
  • Pan Piotr Filipowicz na ukojenie rockowych emocji zagra i zaśpiewa kilka własnych piosenek z nurtu „Krainy łagodności”
  • Prawdziwą gwiazdą będzie pan Tadeusz Biały, światowej sławy wirtuoz gry na… pile!!!
  • Po koncercie będzie można się parę chwil zabawić przy muzyce świetnego zespołu „Akces”

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Sali Wiejskiej w Bronikowie

w niedzielę, 8 stycznia od godziny 1500 do 1800

na zakończenie pokaz sztucznych ogni

czyli tradycyjne „światełko do nieba”!

serdecznie zapraszamy!

„Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.”

Wesprzyjcie nas swym groszem!

wosp

 

 

 

Z nowym rokiem witamy na naszej nowej stronie internetowej!!! Życząc naszym gościom zdrowia, szczęścia i spełnienia noworocznych postanowień zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony. Czeka tu na Was wiele przydatnych a czasem i fascynujących informacji, galeria z pięknymi zdjęciami oraz aktualności z życia szkoły. Zapraszam też do współredagowania strony poprzez przysyłanie ciekawych artykułów, zdjęć (również tych z dawnych czasów) czy historii rodzinnych związanych z miejscowościami należącymi do naszego obwodu szkolnego. Adres kontaktowy strony to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imieniu całej szkolnej społeczności bardzo dziękuję panu Piotrowi Fęglerskiemu za profesjonalne przygotowanie strony i merytoryczną nad nią opiekę.

 

                                                                  Dyrektor szkoły

                                                                  mgr Piotr Filipowicz