Vinaora Nivo Slider

13 lutego 2015 roku w szkołach, które zgłosiły chęć udziału w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego przeprowadzono eliminacje szkolne. Uczniowie musieli przeczytać dwa rozdziały książki Agathy Christie pt: "The Body in the Library" i rozwiązać test z wiedzy ogólnej z tych rozdziałów. 

Czytaj więcej...

DSC 4379

 

Dnia 6 marca 2015 roku, reprezentacja naszego Zespołu Szkół wyjechała na Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej. Szkołę Podstawową reprezentowali: Monika Dworczak kl. IV, Kacper Gołąbka kl. V i Jagoda Sobecka kl. VI. Natomiast w skład reprezentacji Gimnazjum weszli: Magdalena Samol i Paulina Szymańska z klasy II oraz Mateusz Sterna z klasy III.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszam na zdrowe spacery z kijkami w pięknych okolicznościach przyrody!!! Najbliższy wymarsz w poniedziałek 9 marca o godzinie 15.30 spod szkoły w Bronikowie.

Czytaj więcej...

Rekolekcje szkolne odbędą się 16, 17 i 18 marca. Szczegółowy harmonogram wkrótce. 

Drużyna dziewczyn z naszego gimnazjum uczestniczyła w miniony wtorek w mistrzostwach gimnazjum dziewczyn w siatkówkę. W mistrzostwach brało udział pięć szkół a rywalizacja odbywała się każdy z każdym. Po zaciętych bojach nasza drużyna musiała uznać wyższość rywalek i zajęła piąte miejsce. Dziękujemy naszej drużynie za walkę i zaangażowanie.

Wojciech Wieczorek

FOTO

dzien seniora

Dnia 3 lutego 2015r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas gimnazjalnych z przedstawicielami Zespołu  Szkół im. Jana Kasprowicza w  Nietążkowie. Podczas spotkania została zaprezentowana oferta edukacyjna szkoły na rok szkolny 2015/2016.

 

Karolina Frąk

FOTO

W miniony wtorek w Przysiece Starej  odbyły się mistrzostwa gminy chłopców z gimnazjum w siatkówceW zawodach brały udział drużyny z Starego Bojanowa, Przysieki Starej, Czacza i  drużyna z Bronikowa.

Czytaj więcej...

We wtorek 27 stycznia 2015r. uczniowie IV klasy na godzinie wychowawczej prezentowali zawody swoich rodziców oraz zastanawiali się, dlaczego praca jest ważna w życiu człowieka. Na zajęcia przybył również jeden z rodziców, p. Paweł Szudra - który opowiedział dzieciom, jak wygląda praca dekarza-cieśli.

Czytaj więcej...