Vinaora Nivo Slider

 

IMG 0233

 

Zgodnie z wieloletnią tradycją w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia naszą szkołę odwiedził "gwiazdor", który obdarował prezentami dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-III. Zdjęcia w GALERII

 

 

 

Życzymy zdrowych i pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy każdemu przez całe życie,
a szczere i najpiękniejsze
Bożonarodzeniowe życzenia
spełniają się w każdym momencie.

 

Pan dyrektor Piotr Filipowicz

wraz z całym gronem pedagogicznym

i pracownikami Zespołu Szkół w Bronikowie

DSC08926

 

Tradycyjnie, jak co roku obchodzimy w naszej szkole Wigilię Bożego Narodzenia. Zanim rozpoczęliśmy uroczystość, pan dyrektor Piotr Filipowicz złożył wszystkim życzenia świąteczne, a następnie wręczył nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie".

 

Czytaj więcej...

DSC08608

 

Dnia 5 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajkowy Dzień Koloru.

 

FOTO

DSC08283

 

W dniach od  7 listopada do 18 grudnia 2014r. w ramach projektu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” w naszej szkole realizowany był program „Nastolatek w przestrzeni medialnej”.

Czytaj więcej...

DSC08911

 

Jak co roku w naszej szkole w okresie Świąt Bożego Narodzenia wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przeprowadzili zbiórkę żywności. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zebrano wiele darów. Zebrana żywność trafi do rodzin najbardziej potrzebujących z naszej okolicy.  Wolontariusze wraz z opiekunem składają serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do akcji. Zdjęcia w GALERII. 

Karolina Frąk – opiekun Klubu

DSC08700

 

W dniu 16 grudnia 2014r.  w Zespole Szkół w Bronikowie odbył się Gminny Dzień Wolontariusza pt. „Serce ma ten, kto ma je dla innych”. W Sali Wiejskiej zgromadziło się około 200 osób zaangażowanych w pracę charytatywną. Wspólne spotkanie wolontariuszy z Gminy Śmigiel było okazją do podsumowania i docenienia ich pracy.

Czytaj więcej...

Po długich debatach, jury w składzie p. Paulina Jurga, p. Piotr Filipowicz i p. Łukasz Filipowicz wyłoniło zwyciezców konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie".

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Zgodnie z treścią listu, który pani minister Joanna Kluzik-Rostkowska skierowała do rodziców i dyrektorów szkół, prosimy o wypełnienie deklaracji, które wasze dzieci otrzymały w dniu dzisiejszym.  Jeśli zajdzie taka potrzeba, szkoła zapewni w opiekę w wyznaczone dni w czasie przerwy świątecznej (22,23,24, 29, 30 i 31grudnia 2014r.), między godziną 8:00 a 12:00.

Wypełnioną deklarację należy OBOWIĄZKOWO przekazać poprzez dziecko do wychowawcy klasy do dnia 16 grudnia 2014r.

Uczniowie wracają do szkoły 5 stycznia 2015r. (poniedziałek). Lekcje będą się odbywały w tym dniu zgodnie z planem. Dzień 2 stycznia jest dniem wolnym i odrabiamy go w sobotę 23 maja w ramach szkolnego projektu "W poszukiwaniu pasji."

DSC 3989

 

Dnia 10 grudnia 2014r. klasa IV szkoły podstawowej po raz kolejny brała udział w wykładzie Kolorowego Uniwersytetu. Tym razem zajęcia miały miejsce na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj więcej...