Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Prace klasy 2.

 

kapliczki bronikowo

 

Kapliczki wykonane z darów natury znalezionych w ogródku lub na spacerze ( kamyki, kwiatki, krzewy ozdobne) oraz materiałów znajdujących się w domu.Było to zadanie dla chętnych.

 

Z.Adamczak

IMG 20200508 142054
 
Oto prace naszych przedszkolaków, którzy wzięli udział w plastycznym wyzwaniu.

Mieli przedstawić swojego ulubionego bohatera bajki lub książki.

Czytaj więcej...

fam

 

Co roku, 15 maja obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Rodzin.

Już dzisiaj chciałaby Was drodzy Rodzice oraz drodzy Uczniowie zaprosić  do wspólnego świętowania.

Chcę Was zachęcić i zaproponować Wam wspólną, rodzinną grę, zaczerpniętą z zasobów internetu, która poprawi niejednemu humor, sprawi radość i zadowolenie, zaciśnie więzi rodzinne.

Czytaj więcej...

 zawod

 

KONKURS „ZAWÓD MARZEŃ”

Zapraszam uczniów klas VI, VII i VIII do konkursu organizowanego przez CWRKDiZ w Lesznie pt. „ZAWÓD MARZEŃ. Opisz swój wybrany lub wymarzony zawód. Dlaczego właśnie ten, jakie według Ciebie stawia wymagania, a jakie daje korzyści”.

Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie!

Dziękujemy za udział w konkursie ekologicznym pt. „Jestem Superbohaterem – ratuję Ziemię”. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych umiejętności plastycznych.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Julia Poloszyk (przedszkole) „168 lajków”

II miejsce – Oliwia Janicka (klasa II) 157 „lajków”

III miejsce - Patrycja Ślebioda (klasa II) 90 „lajków”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

                     Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych

             przy Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie

na rok szkolny 2020/2021

Na podstawie art. 158 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. -Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 r., poz. 59) i uchwały Rady Miejskiej Śmigla nr III/62/2018 z dnia 20 grudnia 2018 r. w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego prowadzonego do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Śmigiel oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia kryteriów, Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem nr 3/2020 z 05.02.2020 r. Dyrektora Szkoły Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym:

1. Przyjęła niżej wymienionych kandydatów do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

 

L.p.

                                                   Nazwisko i imię dziecka

1. Adamczewska Maja
2. Czarnecki Filip
3. Cugier Przymysław
4. Danek Oliwia
5. Dudkowiak Zuzanna
6. Dudkowiak Jakub
7. Fengler Kacper
8. Frąckowiak Kinga
9. Gadzikowski Adam
10. Grzelewska Antonina
11. Jagodziński Ksawery
12. Kunert Eryk
13. Kunert Wiktoria
14. Mikołajczak Mikołaj
15. Nyczka Sandra
16. Ratajczak Jan
17. Szczepaniak Leon
18. Śliwczyńka Lidia
19. Walkowiak Szymon
20. Włodarczak Julia
21. Włodarczak Joanna
22. Woźniczak Julia
23. Wyrwa Maria

 

Frąk Karolina  04.05.2020 r.

 (podpis Przewodniczącego Komisji Rekrutacyjnej)

 

 

Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. Z tej okazji chciałabym zachęcić naszych przedszkolaków, a także uczniów naszej szkoły, by przedstawili nam swojego ulubionego bohatera bajki lub książki wykonując pracę plastyczną dowolną techniką np. rysunek, figurka z plasteliny itp.

Zdjęcia prac dzieci i młodzieży zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz szkolnym FB.

Zdjęcia prac dzieci przedszkolnych młodszej grupy można przesyłać na mój numer telefonu, a pozostałe prace na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin do 15 maja.

Zachęcam bardzo do wzięcia udziału i życzę nieograniczonej weny twórczej :).

 

Pozdrawiam,

Sylwia Luberda.

Do 24.05.2020 r. oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie nie zostaną otwarte. Decyzją Pani Burmistrz Śmigla nie będą też do tego dnia otwierane inne przedszkola i oddziały przedszkolne w Gminie Śmigiel. Decyzja jest uzasadniona brakiem gwarancji bezpieczeństwa dla dzieci i pracowników placówek. O nowych ustaleniach będę informował na bieżąco.

Piotr Filipowicz, dyrektor szkoły

PROŚBA DO RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH
Po informacji ze strony pana Premiera o możliwości otwarcia przedszkoli od 6 maja informuję, że ostateczna  decyzja w tej kwestii będzie należała do Burmistrza Śmigla. Proszę jednak o sugestie i opinie na ten temat z Państwa strony (np. czy są Państwo skłonni puścić dziecko do przedszkola w najbliższym czasie). Na opinie poprzez komunikator lub mailem  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekam do najbliższego wtorku włącznie. Państwa głosy przekażę w czasie wideokonferencji pani Burmistrz. Pozdrawiam i życzę spokojnego, rodzinnego majowego weekendu.
Piotr Filipowicz, dyrektor szkoły