Vinaora Nivo Slider

W najbliższą niedzielę po raz dwudziesty gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Tradycyjnie w naszej szkole powstał niezależny, profesjonalnie przygotowany sztab. Nasi wolontariusze WOŚP będą działać już od rana, a kulminacją będzie koncert połączony z licytacją wielu cennych przedmiotów ofiarowanych na Orkiestrę, w tym oryginalne pamiątki od Jurka Owsiaka! !! W koncercie wystąpią:

  • Szkolny zespół rockowy „3po3” z ostrym repertuarem
  • Nie mniej ostro przygra kolejny zespół „50%”założony przez naszych uczniów z Morownicy
  • Pan Piotr Filipowicz na ukojenie rockowych emocji zagra i zaśpiewa kilka własnych piosenek z nurtu „Krainy łagodności”
  • Prawdziwą gwiazdą będzie pan Tadeusz Biały, światowej sławy wirtuoz gry na… pile!!!
  • Po koncercie będzie można się parę chwil zabawić przy muzyce świetnego zespołu „Akces”

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Sali Wiejskiej w Bronikowie

w niedzielę, 8 stycznia od godziny 1500 do 1800

na zakończenie pokaz sztucznych ogni

czyli tradycyjne „światełko do nieba”!

serdecznie zapraszamy!

„Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.”

Wesprzyjcie nas swym groszem!

wosp

 

 

 

Z nowym rokiem witamy na naszej nowej stronie internetowej!!! Życząc naszym gościom zdrowia, szczęścia i spełnienia noworocznych postanowień zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony. Czeka tu na Was wiele przydatnych a czasem i fascynujących informacji, galeria z pięknymi zdjęciami oraz aktualności z życia szkoły. Zapraszam też do współredagowania strony poprzez przysyłanie ciekawych artykułów, zdjęć (również tych z dawnych czasów) czy historii rodzinnych związanych z miejscowościami należącymi do naszego obwodu szkolnego. Adres kontaktowy strony to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imieniu całej szkolnej społeczności bardzo dziękuję panu Piotrowi Fęglerskiemu za profesjonalne przygotowanie strony i merytoryczną nad nią opiekę.

 

                                                                  Dyrektor szkoły

                                                                  mgr Piotr Filipowicz