Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG 20181018 135450

Dnia 18 października 2018r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, po raz kolejny wczesnym rankiem udali się wraz z p. Karoliną Frąk do Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi koło Wolsztyna. Ośrodek prowadzony jest przez Siostry Opatrzności Bożej. Celem wyjazdu było udzielenie pomocy siostrom w pracach porządkowych w ogrodzie.

Wizyta rozpoczęła się wspólnym śniadaniem, po którym pełni werwy, energii i chęci młodzi ludzie ruszyli do pracy. Wolontariusze zajmowali się krojeniem pigwy oraz wydobywaniem i obcinaniem marchwi i pietruszki. Następnie zebrane warzywa zostały składowane przez wolontariuszy do skrzyń.

Po skończonej pracy siostry zakonne przygotowały dla naszych wolontariuszy przepyszny obiad. Wizyta w Domu Pomocy Społecznej jest dla młodzieży ogromnym przeżyciem i prawdziwą lekcją życia.

Opiekun Klubu – Karolina Frąk

Wolontariusze w Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi - GALERIA