Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

20181126 104541

W dniu 26 listopada nasze przedszkolaki z młodszej i starszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.

Głównym punktem programu była wystawa misiów, które dzieci wykonały w domach ze swoimi rodzicami. Każda praca była ciekawa, a jedna bardziej pomysłowa od drugiej. Nagrodą za wykonaną pracę były pamiątkowe dyplomy.

Każdy moment tego dnia w przedszkolu został ściśle zaplanowany przez wychowawczynie, dlatego już na wejściu każdy przedszkolak założył na głowę papierową opaskę z misiem, a później zabawom i śmiechom nie było końca.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: „Jadą, jadą misie”, „Misie dwa”, „Dwa malutkie misie”, obejrzały prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek, a nawet poszły na spacer ze swoimi pluszakami.

Dzieci z każdej grupy zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich, bawiły się w starego niedźwiedzia, wykonały pracę plastyczną.

Na koniec każdy został poczęstowany „Lubisiem”.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Wychowawczynie.

Światowy Dzień Pluszowego Misia