Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG 20181119 110729

Konkursy pt. „Zawody znane i lubiane” oraz „Moje hobby” odbyły się w miesiącu listopadzie br. Organizatorami były: p. Karolina Frąk, pedagog szkolny oraz p. Magdalena Bartkowiak, opiekun Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie klas młodszych mieli za zdanie wykonać pracę plastyczną na temat swojego hobby. Z kolei zadaniem uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum było wykonanie plakatu na temat wybranego zawodu.

W konkursie „Moje hobby” wśród prac wyróżnionych znalazły się prace m.in. Wiktora Rodewalda (oddział przedszkolny), Amelii Szymaniak (kl. II), Weroniki Rękoś (kl. 0), Pawła Nyczki (oddział przedszkolny), Nikoli Szymaniak (kl. I), Kacpra Skrobały (kl. 0), Julii Pecold (kl. 0), Julii Olejnik (oddział przedszkolny), Angeliki Krystek (kl. I).

W konkursie „Zawody znane i lubiane” w kategorii klas IV-VI, zwyciężyła praca konkursowa klasy IV, z kolei w kategorii klas VII – VIII i III gim., zwyciężył plakat klasy VIII.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy

Rozstrzygnięcie konkursów pt. „Zawody znane i lubiane” oraz „Moje hobby” - GALERIA