W d
niach 24– 25 października 2013 roku wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przyłączyli się do akcji „Kartka
urodzinowa dla Oliwii”. Oliwia mieszka w Zielonej Górze. Dziewczynka jest chora na białaczkę.

Jej marzeniem było dostać jak najwięcej kartek z życzeniami z okazji 6 urodzin, które obchodziła 27 października 2013 roku.
Akcja w naszej szkole cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kartki tworzone były zarówno przez wychowanków oddziału przedszkolnego jak również uczniów klas gimnazjalnych. Wszystkie zebrane kartki trafiły drogą pocztową do jubilatki. Wolontariusze wraz z opiekunem Klubu dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji.
DSC02346  DSC02347