Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG 20190314 092805

14 marca to Dzień Liczby π. W naszej szkole trzeci rok z rzędu świętowaliśmy Dzień Liczby π. Wystrój szkoły był przygotowany wcześniej.

Każda klasa była podzielona na grupy projektowe, które przygotowywały odpowiednie prace na podany temat. W ramach projektu w kilku klasach na tę okazję przygotowane zostały łakocie w postaci sałatek owocowych  i słodkości.

Główne obchody w tym roku były w ramach zajęć z matematyki. Uczniowie pracowali w grupach, a do dyspozycji mieli gry typu KÓŁKO I KRZYŻYK, STATKI, CZWOROKĄTY, układali TANGRAMY, składali ORIGAMI, poznali zasady gry w UBONGO.

Tego dnia miło spędziliśmy czas bawiąc się matematyką ale inaczej.

Organizator

Bernadeta Bojek

Święto Liczba PI - GALERIA