Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG 20191113 115024

 

Dnia 13 listopada 2019r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, po raz kolejny wczesnym rankiem udali się wraz z p. Karoliną Frąk do Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi koło Wolsztyna.

Celem wyjazdu było udzielenie pomocy siostrom w pracach porządkowych w ogrodzie m.in. w zgrabianiu liści. Pogoda troszeczkę jednak pokrzyżowała wolontariuszom plany. Gdy ulewny deszcz uniemożliwił pracę w ogrodzie, wolontariusze zajęli się łupaniem orzechów. Podczas wizyty w ośrodku, wolontariusze przekazali siostrom zebrane w szkole środki czystości. Wizyta w Domu Pomocy Społecznej była dla młodzieży ogromnym przeżyciem i prawdziwą lekcją życia.


Opiekun Klubu – Karolina Frąk

 

FOTO