20191122 084959 HDR

W dniu 22 listopada nasze przedszkolaki z młodszej i starszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem Misiem.

Głównym punktem programu była wystawa misiów, które dzieci wykonały w domach ze swoimi rodzicami. Każda praca była ciekawa, a jedna bardziej pomysłowa od drugiej. Nagrodą za wykonaną pracę były pamiątkowe dyplomy.

Każdy przedszkolak założył na głowę papierową opaskę z misiem, a później zabawom i śmiechom nie było końca.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach o misiach.

Dzieci z każdej grupy zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich, bawiły się w starego niedźwiedzia, wykonały pracę plastyczną.

Na koniec każdy został poczęstowany „Lubisiem”.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Wychowawczynie.