Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

IMG 20191126 101050

Dnia 26 listopada klasy II, III oraz część uczniów z klasy V i VI udała się na wycieczkę na lotnisko Ławica w Poznaniu. W ramach Doradztwa Zawodowego uczniowie skorzystali z programu POZnaj Ławicę.

Atrakcji było, co nie miara. Uczniowie zwiedzili terminal pasażerski w części ogólnodostępnej, przeszli „ścieżkę pasażera”, otrzymali  okazjonalne „karty pokładowe” przy stanowiskach check-in, zapoznali się z zasadami obowiązującymi w trakcie kontroli bezpieczeństwa, przejszli przez kontrolę bezpieczeństwa do hali odlotów, zwiedzili halę odlotów, objechali autokarem płytę lotniska, a także zwiedzili strażnicę Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej. Największą atrakcją były oczywiście startujące i lądujące samoloty!

 

P.Jurga

 

FOTO