Gminny Konkurs Matematyczny

17 kwietnia odbył się Gminny Konkurs Matematyczny. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: z klasy VI Nikola Szymaniak, Błażej Ratajczak i Kacper Kostrzewa, a z klasy VII Amelia Szymaniak, Maja Kubiak oraz Nikola Zaremba.

Rozwijaj się w bibliotece

W dniach 15-16 kwietnia 2024 roku uczniowie klasy V i VI ze szkoły w Bronikowie uczestniczyli w warsztatach dotyczących kształtowania właściwych postaw wobec zwierząt, zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Śmiglu w ramach projektu BLISKO 2023/2024 ,,Rozwijaj się w bibliotece”. Continue reading

Drużyna Segregolandii – misja ratunkowa

Dnia 15.04.2024r. uczniowie klasy I wybrali się do Centrum Kultury w Śmiglu na spektakl finansowany przez Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego, pt.:”Drużyna Segregolandii – misja ratunkowa”. Przedstawienie było wystawione przez teatr „Pracownia za Piecem” i dotyczyło segregacji odpadów. Podczas spektaklu Continue reading

Wycieczka klas V, VI i VII do Krakowa

W dniach 10 – 12 kwietnia 2024 roku uczniowie klas V, VI i VII wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę krajoznawczo-turystyczną do Krakowa.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy Jaskinię Nietoperzy oraz przespacerowaliśmy się szlakiem w Ojcowskim Parku Narodowym, podziwiając między Continue reading

How do you spell it?

Dnia 8 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Kościanie odbył się XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny z języka angielskiego pt: „How do you spell it?”.

Naszą szkołę reprezentowali Weronika Rękoś z kl. V i Tomasz Weryszko z kl. VI.

Z botaniką za pan brat

Dnia 05.04.2024r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kościanie odbył się XII Powiatowy Konkurs Biologiczny ,,Z botaniką za pan brat”. Naszą szkołę reprezentowali Kacper Skrobała z klasy V oraz Maja Antczak i Igor Stankowiak z klasy VII.

Natalia Musielak

Na skróty

Plan lekcji


Dziennik elektroniczny


Biuletyn Informacji Publicznej