Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W dniu 23 kwietnia 2020 r. o godz. 12:00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną  lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie.


Wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów  zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych będą podane do publicznej wiadomości w siedzibie placówki oraz na stronie internetowej www.bronikowo.pl  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r./Dz.U. z 2020 r.,poz.530/.


Warunkiem przyjęcia kandydatów zakwalifikowanych jest złożenie przez rodziców dziecka pisemnego oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w  Bronikowie w roku szkolnym 2020/2021/ druk do pobrania ze strony szkoły w zakładce rekrutacja lub  zostanie wyłożony w korytarzu głównym szkoły/ do dnia 30.04.2020 r. do godz. 15:00.


Oświadczenie należy przesłać w formie skanu na mail placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w formie papierowej w korytarzu głównym do skrzynki pocztowej.

 

Grażyna Szczepaniak