Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Drodzy rodzice!

 

Od 25 maja będzie można przysłać dziecko do oddziału przedszkolnego oraz klas I - III. Decyzja należy do rodziców. Będą to zajęcia opiekuńcze z elementami dydaktyki. Zgodnie z rozporządzeniem MEN oraz GIS szkoła będzie zobowiązana przestrzegać surowych procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci. Szczegółowe procedury zostaną opublikowane na stronie szkoły w dniu jutrzejszym. Prześlę je również rodzicom poprzez komunikator idziennika.

Informuję, że nie zostanie uruchomiony autobus szkolny, tak więc za dowóz i odwóz dzieci będą odpowiedzialni rodzice.

 

Oddziały przedszkolne będą pracowały od 8.00 do 13.00, a klasy I - III od 8.00 do 12.35 z możliwością pozostania dziecka na świetlicy szkolnej do godziny 14.30.

 

Stosowne formularze do wypełnienia przez rodziców będą dołączone do procedur i dostępne na stronie szkoły oraz w formie wydruków na stoliku przy wejściu do szkoły.

 

Harmonogram konsultacji dla uczniów klasy VIII zostanie podany w najbliższy piątek (przesłany poprzez komunikator uczniom i rodzicom).

 

Piotr Filipowicz, dyrektor szkoły