W związku z sytuacją epidemiczną oraz decyzjami dotyczącymi rządowymi dotyczącymi funkcjonowania szkół informuję, że:

1. Od poniedziałku, 26.10.2020 r. klasy 4, 6, 7 i 8 będą miały zajęcia w trybie zdalnym według dotychczasowego planu. Część zajęć odbędzie się online za pomocą znanej  już aplikacji ZOOM oraz wdrażanej właśnie nowej aplikacji Microsoft Teams (informacje i kody dostępu przekażemy uczniom na początku przyszłego tygodnia).

Częściowo nauczyciele będą też przesyłali uczniom treści poprzez dziennik elektroniczny. Przesyłanie będzie też w godzinach planowych lekcji!!! Więcej szczegółów podam w poniedziałek.

2. Klasy I - III szkoły podstawowej oraz oddziały przedszkolne będą od poniedziałku funkcjonowały normalnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dowozy i odwozy również będą zgodnie z obecnym planem. Klasa 2, pomimo nieobecności nauczyciela będzie miała zajęcia zastępcze.

3. Uczniowie, którzy są na dłuższej kwarantannie oczywiście do szkoły przyjść nie mogą. Takie przypadki proszę zgładzać telefonicznie do sekretariatu szkoły nr 65 5180964.

4. Więcej informacji przekaże w poniedziałek!

Pozdrawiam! Piotr Filipowicz,

dyrektor szkoły