Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

W tym trudnym czasie, czasie pandemii, naszym dzieciom może towarzyszyć obniżony nastrój, lęk przed powrotem do szkoły, poczucie osamotnienia, problemy z koncentracją i snem, poczucie bezradności, zachowania agresywne itp.

W razie pojawienia się jakichkolwiek trudności bądź w celu pozyskania porady lub wsparcia proszę zwrócić się o pomoc do pedagoga szkolnego bądź wychowawcy klasy.

Niżej podaję adres placówki, która oferuje dzieciom, młodzieży i ich rodzicom oraz nauczycielom różnorodne formy wsparcia, także w sytuacjach kryzysowych.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kościanie

64-000 Kościan

ul. Kościelna 5a

http://poradniakoscian.szkolnastrona.pl/

W celu umówienia się na wizytę, uzyskania informacji, porady, konsultacji czy innej formy wsparcia poradnia prosi o kontakt telefoniczny 65 5121760 65 5117420 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozdrawiam

Karolina Frąk - pedagog szkolny