Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

PLAKAT A4

 

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego powiatu do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Powiat kościański – mój bezpieczny dom”.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych. Dla każdej z kategorii przygotowaliśmy inny temat prac związany z bezpieczeństwem pożarowym. Tematem prac artystów w wieku do 6 lat jest „Kominiarz przynosi szczęście”, dla ekspertów w wieku 7-10 lat temat brzmi „Przed zaśnięciem zamknij drzwi”, a mistrzowie w wieku 11-15 lat zmierzą się z hasłem „Czujka na straży mojej rodziny”. Opis kategorii dostępny jest w regulaminie konkursu. Prace wraz z dołączoną kartą uczestnictwa oraz klauzulą informacyjną podpisane przez opiekunów należy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres : Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie, ul. Bączkowskiego 5a, 64-000 Kościan. Regulamin, karta uczestnictwa oraz klauzula informacyjna są dostępne na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/kppsp-koscian. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, a ich prace zostaną opublikowane na wystawie oraz ozdobią ulotki informacyjne. Zostanie też przyznana specjalna nagroda publiczności. Otrzyma ją uczestnik, którego praca zdobędzie najwięcej reakcji na profilu Facebooko’wym Koscian.net. Zapraszamy!

Kontakt w sprawie konkursu: kpt. Bartosz Napierała, tel. 74 771 80 06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

REGULAMIN

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA