UWAGA!!!
Od poniedziałku, 22.03.2021 r. klasy 1 - 3 przechodzą na zdalne nauczanie.
Proszę rodziców o sprawdzenie, czy mogą bez problemu logować się na Teamsa! W razie problemów proszę to zgłaszać dyrektorowi poprzez edziennik!

WYJĄTKOWO, w poniedziałek 22.03.2021 wyjątkowo uczniowie wszystkchi klas od 1 do 8 nie będą łączyć się na zdalne nauczanie, tylko otrzymają materiały i zadania do samodzielnej pracy. Jest to podyktowane planowym wyłączeniem prądu od 8.00 do 15.00 na terenie Bronikowa i okolic. Duża część uczniów miałaby problem z połączeniem się na zajęcia.
Od wtorku wszystko wraca do normy, a do zdalnego nauczania dołączają najmłodsi uczniowie.
Uczniowie klas 1 - 3 zabierają wszystkie materiały ze swoich szafek do domu. Jest to koordynowane przez wychowawców.
Oddziały przedszkolne od poniedziałku działają normalnie. W szkole, pomimo braku prądu w poniedziałek, będzie działało ogrzewanie, ponieważ uruchamiamy agregat zabezpieczający funkcjonowanie pieca.
Dowóz do szkoły busem o godzinie 7.35 - Morownica, 7.40 - Nowe Szczepankowo, 7.50 - Machcin. Odwóz o godzinie 13.25
Bardzo proszę rodziców o pilnowanie obowiązku łączenia się na zajęcia zdalne przez uczniów.
Pozdrawiam! Piotr Filipowicz