Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

DSCN0093

 W dniu 21 marca 2014 roku na zaproszenie dyrektora Gimnazjum im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu oraz doradcy zawodowego Szkolnego Ośrodka Karier uczniowie klasy III gimnazjum udali się na IX Targi Edukacyjne.

 

Podczas Targów swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014/2015 zaprezentowały szkoły ponadgimnazjalne iplacówki naszego regionu m.in.II Liceum Ogólnokształcące z Leszna, III Liceum Ogólnokształcące z Leszna, IV Liceum Ogólnokształcące z Leszna, Liceum Prywatne z Leszna, Zespół Szkół Ekonomicznych z Leszna, Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych z Leszna, Zespół Szkół Ochrony Środowiska z Leszna, Zespół Szkół Technicznych z Leszna, Zespół Szkół Rolniczo - Budowlanych z Leszna, I Liceum Ogólnokształcące z Kościana, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Kościana, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Nietążkowa, Środowiskowy Hufiec Pracy z Kościana, Cech Rzemiosł Różnych ze Śmigla. Po prezentacjach uczniowie mogli podejść do stoisk i indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych.

 Karolina Frąk

Zapraszamy do galerii.