Vinaora Nivo Slider

W roku szkolnym 2016/2017 kółko taneczne przerwało swoją działalność.

 

 DSC03668  DSC03688  DSC03897

Od września 2013 roku wznowiło działalność kółko taneczne, uczęszczają na nie 22 chętne osoby. Grupa pod względem ilości i składu każdego roku ulega zmianie. W tym roku do grupy dołączyło aż pięcioro uczniów z klasy czwartej. Natomiast najstarszymi uczestnikami są dziewczyny z klasy II gimnazjum.

Spotkania odbywają się według ustalonego na początku harmonogramu.

         Podczas zajęć uczniowie poznali takie tańce jak „kółko” czy podstawowe kroki „tańca użytkowego”. Natomiast w ramach przygotowań do występów utrwalają znane już układy taneczne, a są w trakcie nauki nowego układu choreograficznego.

         Od kilku lat swoje umiejętności chętnie prezentują społeczności lokalnej. W ramach akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Święto Seniora czy Festyn Rodzinny.

Prowadząca:

Bernadeta Bojek

FOTO