ortografia

Tegorocznym gospodarzem XIV Gminnego Konkursu Ortograficznego „Zostań mistrzem ortografii” był Zespół Szkół w Starym Bojanowie. Konkurs miał miejsce we wtorek, 25 marca 2014 roku.

W zmaganiach ortograficznych o nagrodę Burmistrza Śmigla wzięło udział trzydziestu uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu naszej gminy.

Zespół Szkół w Bronikowie reprezentowali: Paulina Frąckowiak, Jakub Jankowski, Jakub Błaszkowski, Ilona Walkowiak, Natalia Strauchmann i Paulina Nowak. Uczniom przyszło zmierzyć się z niełatwym ortograficznym tekstem, dlatego cieszymy się, że mistrzem ortografii została nasza uczennica Paulina Nowak z klasy III gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy!