Vinaora Nivo Slider

277186090 3118120321732878 8311250737691161434 n

 

W dniach 25 i 26 marca 2022r. w naszej szkole odbył się klasowy biwak integracyjny uczniów klasy IV. Pomysłodawcami i opiekunami biwaku były p. Bernadeta Bojek, wychowawca klasy IV oraz p. Karolina Frąk, pedagog szkolny. W biwaku uczestniczyło 13 uczniów.

            Podczas biwaku panowała miła i koleżeńska atmosfera. Uczniowie bawili się doskonale. Odbyły się gry zespołowe. Uczniowie grali w piłkę nożną i siatkową. Uczestniczyli w konkurencjach sportowych tj. bule, krzyżak, drabinka oraz bieg z piłką z przeszkodami.

Uczniowie wzięli udział również w podchodach. Podczas biwaku odbyła się także lekcja profilaktyczna o asertywności w ramach programu „Bieg po zdrowie”. Ponadto, odbył się wieczorny spacer po okolicy. Atrakcją dla dzieciaków były wspólne posiłki, które musieli sami sobie przygotować tj. kolację i śniadanie. Podczas biwaku nie zabrakło również wspólnych tańców, przy których uczniowie świetnie się bawili.

            Biwak zakończył się w południe w sobotę. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do domu.

Bernadeta Bojek – wychowawca

Karolina Frąk – pedagog szkolny

 

FOTO