Vinaora Nivo Slider

285196835 396000555815448 7690294908502501868 n

 

Dnia 4 czerwca 2022r. odbył się Festyn Rodzinny w przedszkolu przy Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie w ramach projektu „Zróbmy coś razem w gminie Śmigiel” realizowanego przez Fundację z Marzeniami.

          Podczas imprezy organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla dzieci, jak ich rodziców. Odbyło się m. in. malowanie ekotoreb, malowanie twarzy oraz na streczu, robienie tatuaży i balonów. Przedszkolaki miały możliwość zagrania w grę terenową. Ponadto, nie lada atrakcją okazał się dla dzieci dmuchany zamek i przejażdżka na kucykach. Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się wizyta strażaków z OSP w Bronikowie, którzy zaprezentowali pierwszą pomoc przedmedyczną. Ponadto, przedszkolaki mieli możliwość przejechania się wozem strażackim oraz uczestniczyć w konkurencji jaką było celowanie strażacką sikawką do wyznaczonego punktu.                   W trakcie festynu przedszkolaki oraz ich rodzice mogli z bliska przyjrzeć się samochodom terenowym, usiąść w nich oraz uczestniczyć w zadaniu jakim było przeciąganie terenówki za pomocą liny. Impreza była wspaniałą okazją do zintegrowania się oraz wspólnych rozmów przy słodkim poczęstunku i ognisku. Cała uroczystość przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

          Wszystkim sponsorom, rodzicom, Radzie Rodziców, dyrektorowi szkoły, wolontariuszom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i uświetnienia imprezy, bardzo dziękujemy.

Organizatorzy:

Sylwia Luberda

Justyna Janowicz

Karolina Frąk

 

FOTO