Vinaora Nivo Slider

IMG 20221014 100201


14 października 2022 r. w Szkole Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie odbyła się uroczysta akademia z okazji ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ, przygotowana przez panią Joannę Wower i Emilię Ornoch. Tego dnia, zgodnie ze szkolną tradycją, miało miejsce także ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I na ucznia i czytelnika Szkoły Podstawowej im. por. Stefana Rysmanna w Bronikowie, które przygotowała pani Ewa Stankowiak.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście oraz rodzice pierwszoklasistów.

Cała uroczystość przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

Wychowawczyni klasy I dziękuje wszystkim za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz sponsorom, dzięki którym obdarowano prezentami pierwszoklasistów, w tak ważnym dla nich dniu.

 

Wychowawca klasy I

Ewa Stankowiak

 

FOTO