„Młodzież Zapobiega Pożarom”

W miniony czwartek 14. marca odbyły się  w Śmiglu eliminacje gminne konkursu ogólnopolskiego „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów w dwóch kategoriach. W klasie czwartej startowali : Emilia Wojciechowska, Wojciech Konieczny i Wiktor Rodewald, a w klasie od Continue reading

Jestem Mistrzem Matematyki

Uczniowie klasy VI Nikola Szymaniak, Kacper Kostrzewa, Błażej Ratajczak 15.03.2024r, reprezentowali naszą szkołę w Konkursie Powiatowym „Jestem Mistrzem Matematyki”.

English 4 U

Zmagania językowe uczniów klas IV-VI, w Szkole Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej, w Gminnym Konkursie Językowym „English 4U”. Nasza szkoła reprezentowana przez Ewelinę Stachowiak z kl. IV, Alexa Cerkaskiego z kl. V i Gabrielę Frąk z kl. VI zajęła 4 miejsce.

Dzień Gofrów

Klasa VII zorganizowała Dzień Gofrów w szkole, zbierając pieniądze na wycieczkę do Krakowa, która odbędzie się w kwietniu. Dzięki akcji do wycieczkowej puli trafiło dodatkowo 656,40zł.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.