Vinaora Nivo Slider

IMG 2566

 

Rodzice przedszkolaków chętnie włączają się w akcję czytania dzieciom bajek. W ostatnim czasie książki czytały panie: Barbara Skrobała- mama Kacpra, Joanna Maćkowiak- mama Oktawiana oraz Pani Dorota Ratajczak- szkolna/przedszkolna kucharka.

Dzieci poznały bajki o dinozaurach, samochodach oraz przygody "Zajączka Uszaczka". 


Pani Maćkowiak oprócz czytania bajki opowiedziała dzieciom o pracy jaką wykonuje. Jest to praca fizjoterapeutki. Pani Joanna przyniosła łóżko do masażu, zaprezentowała różne techniki masażu a na koniec przeprowadziła kilka zabaw relaksacyjnych z całą grupą.


W pracę z dziećmi zaangażowały się też panie- Zuzanna Stankowiak- mama Igora oraz pani Patrycja Wojciechowska - mama Filipa, które wykonały z dziećmi upominek dla mamy techniką decupage.

Wychowawczynie

 

FOTO