Vinaora Nivo Slider

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

W SZKOLE PODSTAWOWEJ 

IM. POR. STEFANA RYSMANNA

W BRONIKOWIE

 

poniedziałek 04.09.2017

 

800 – msza święta w kościele parafialnym w Bronikowie

/uczniowie z Bronikowa przychodzą do kościoła, uczniowie dojezdni przyjeżdżają autobusem szkolnym (710 – Sikorzyn, 720 –  Szczepankowo Nowe,  725 –  Morownica, 735 –  Podśmigiel, 745 – Machcin. Autobus przywozi uczniów pod kościół. Dzieci z oddziałów przedszkolnych mogą przyjść do kościoła z rodzicami./

915 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na placu przed szkołą (w razie złej pogody uroczystość zostanie przeniesiona do sali wiejskiej). W uroczystości biorą udział również dzieci z oddziałów przedszkolnych. Po części oficjalnej i artystycznej dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie udają się z wychowawcami do sal lekcyjnych.

Odwozy planowane są około godziny 1000.

Plan lekcji podadzą wychowawcy 4 września. Tego dnia będzie on również dostępny po zalogowaniu na stronie idziennika. Rodzice dzieci klasy I otrzymają hasła do idziennika na pierwszym zebraniu z rodzicami, którego termin będzie podany w przyszłym tygodniu.

Bieżące komunikaty będą ukazywały się na stronie www.bronikowo.pl oraz na platformie idziennika w komunikatorze.

Życzę wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom dobrego, twórczego i pełnego pozytywnych wrażeń nowego roku szkolnego!

                                                                                          Piotr Filipowicz

                                                                                         Dyrektor Zespołu Szkół w Bronikowie