Vinaora Nivo Slider

20171018 124616

Wczesnym rankiem, dnia 18 października 2017r. wolontariusze z naszej szkoły po raz kolejny udali się z p. Karoliną Frąk i p. Wojciechem Ciesielskim do Domu Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi koło Wolsztyna. Placówka prowadzona jest przez Siostry Opatrzności Bożej.

Każda wizyta u sióstr jest dla nas ogromnym przeżyciem, nowym doświadczeniem. Również i tym razem, nasz pobyt w DPS okazał się dla nas prawdziwą lekcją życia. Wolontariusze wykazali się duża pracowitością i wytrwałością. Tym razem sprzątaliśmy park, grabiliśmy liście i zbieraliśmy połamane gałęzie. Zarówno przed pracą jaki i po niej czekały na nas przepyszne posiłki przygotowane przez siostry.

Na zakończenie wizyty, chętni wolontariusze zwiedzili ośrodek i poznali przebywających w nim podopiecznych. Dla wolontariuszy było to ogromne i pełne wzruszeń przeżycie.

Opiekun Klubu – Karolina Frąk

Wolontariusze w Wielkiej Wsi - GALERIA