Vinaora Nivo Slider

  Dnia 23 października zespół z naszej szkoły w składzie Iga Markowska z klasy VI, Hubert Nowak z II G oraz Paulina Frąckowiak z III G reprezentowali naszą szkołę w gminnym konkursie językowym

„Liga Międzygimnazjalna English? Deutsh?-żaden problem!”.

DSC 0350

Celem konkursu było między innymi zainteresowanie uczniów językiem angielskim i niemieckim, poszerzenie słownictwa, podniesienie poziomu umiejętności językowych oraz wzbogacenie wiedzy o kulturze, geografii czy literaturze.

Zespoły z naszej gminy rywalizowały w 8 konkurencjach, np. zaprezentowanie zespołu całemu Jury oraz osobom obecnym na sali, układanie puzzli z zabytkiem kraju anglo- i niemieckojęzycznego, wymawianie łamańców językowych czy też karaoke, gdzie każdy zepół musiał zaśpiewać wybraną przez siebie piosenkę.

Nasz zespół '' Beautiful and Young'' zdobył IV miejsce. Gratulujemy uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Sylwia Luberda

„Liga Międzygimnazjalna English? Deutsh?-żaden problem!” - GALERIA